Aktualności

TVN Style najlepszym kanałem rozrywkowym!
Trzy nagrody dla TVN i Discovery na PIKE 2018  Wideo: fragment "O tym się mówi", prod. TVN Style, 2018

W Łodzi trwa 45. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE, najważniejsze w naszym regionie Europy spotkanie mediów elektronicznych, które na stałe wpisało się w kalendarz branży kablowej, telewizyjnej i telekomunikacyjnej. W tym roku konferencja odbywa się się pod hasłem „Nowa Generacja Mediów i Telekomunikacji". Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele rządu, parlamentu, Komisji Europejskiej, regulatorów, zagranicznych i krajowych operatorów sieci kablowych, nadawców telewizyjnych, dostawców i producentów treści audiowizualnych oraz sprzętu, infrastruktury, rozwiązań technologicznych i teleinformatycznych. Konferencji towarzyszy wystawa, na której największe firmy z branży prezentują swoje produkty i usługi.

Podczas odbywającej się równolegle XIII edycji Festiwalu Kanałów Tematycznych statuetkę Tytanowego Oka otrzymał kanał TVN Style w kategorii „Kanał Rozrywkowy". Bardzo się cieszymy z tego wyróżnienia!

Do TVN i Discovery trafiły też dwie inne nagrody: do "Milionerów" za najlepszy program i format rozrywkowy 2018 roku i do Katarzyny Kieli, prezesa i dyrektora zarządzającego Discovery EMEA oraz członkini rady nadzorczej TVN, która otrzymała najważniejszy tytuł w konkursie – Złotą PIKE.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Eks-tra zmiana": koleżanki namówiły ją na rozwód z mężem
Następny artykuł:

"Eks-tra zmiana": koleżanki namówiły ją na rozwód z mężem

tvnpix