Aktualności

"Kosmetyczne rewolucje": przenosiny z mieszkania do salonu
"Kosmetyczne rewolucje": salon w mieszkaniu, S01E05 

W 5. odcinku "Kosmetycznych rewolucji" Sylwia Gołębiewska i Paulina Pastuszak, ekspertki stylizacji paznokci, odwiedzą Olę, która swoje usługi świadczy w mieszkaniu. Kobieta marzy o własnym salonie, ale nie dostała dofinansowania i realizację tego marzenia musiała odłożyć na później.

Nasze prowadzące w drzwiach przywitały... trzy koty, bo Ola jest ich wielką miłośniczką. To, co przystoi w domu, nie pasuje jednak do miejsca, w którym wykonuje się zabiegi kosmetyczne, więc Sylwia i Paulina nie były zachwycone obecnością kręcących się między ich nogami kotów. Warunki, w których przyjmuje klientki Ola, też pozostawiają wiele do życzenia - jadalniany stół, brak sterylizacji narzędzi i roboczego stroju potęgują wrażenie amatorszczyzny. A Ola marzy przecież o otwarciu salonu!

Sylwia i Paulina na spotkaniu z Olą i podczas oglądania wideo z ukrytej kamery odniosły wrażenie, że kobieta jest zniechęcona, nie przejmuje się uwagami ekspertek ani nie podejmuje próby konwersacji z klientką. Dopiero szczera rozmowa z Sylwią, sprawiła, że Ola pokazała się w innym świetle, a nasze prowadzące poczuły, że naprawdę chcą jej pomóc. Pomocy najbardziej potrzebuje kupiony już dawno przez Olę lokal po salonie tatuażu, w którym chciałaby otworzyć własną działalność, ale na remont brakuje je środków. Nasze prowadzące zadbają o to, by salon został wykończony i wyposażony w profesjonalny sprzęt, a Ola podniesie swoje kwalifikacje. W tym odcinku łez radości i wzruszenia nie zabraknie!

EMISJA 5. odcinka "Kosmetycznych rewolucji" w sobotę 10 sierpnia o godz. 16:15.

Powtórki odcinka:

niedziela, 11 sierpnia, 22:40

poniedziałek, 12 sierpnia, 19:50

środa, 14 sierpnia, 15:55

piątek, 16 sierpnia, 16:40

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Subiektywny ranking smaków": największe kulinarne wyzwania
Następny artykuł:

"Subiektywny ranking smaków": największe kulinarne wyzwania

tvnpix