Aktualności

Powrót do listy

Boskie mieszkanie w stylu lat 60-tych i pytanie: "Kto tu mieszka?"

Wiadomości |
Boskie mieszkanie w stylu lat 60-tych i pytanie: "Kto tu mieszka?"
Kto tu mieszka?: Ewa, Nina, Jakub i Marcin 

Tym razem na pytanie "Kto tu mieszka?" będą szukali odpowiedzi: Ewa - nauczycielka w przedszkolu językowym, Jakub - fizjoterapeuta, Nina marketer i Marcin manager. Poznali jedynie swoje imiona i zawody, nic więcej o sobie nie wiedzą. Wspólnie obejrzą cztery mieszkania i ich zadaniem będzie dopasowanie właścicieli do mieszkań.

W każdym z mieszkań będą udawać że to ich mieszkanie - to pomoże ukryć prawdę. Będą blefować i mylić przeciwników, przeszukają szafy i szuflady, zajrzą na balkony i do lodówek.

Będą dopasowywać właścicieli do mieszkań po... kolorze włosów i spodenek, po obrączce i fotografiach dzieci. Zaskoczą ich rajstopy w lodówce, kielich króla ciemności i erotyczne zabawki w sypialni. Przegrają walkę ze spadającą drabinką zamocowaną na rzepy, co stanie się okazją do rozmów o kobiecych i męskich mieszkaniach.

Czy mężczyzna powiesiłby w kuchni instrukcję obsługi zmywarki? Czy tylko kobieta może zrobić pyszne rogaliki z sałatą i szynką? Kto wymyślił oświetlenie balkonu żarówkami na baterie słoneczne i lampkę w butelce? Czy bohotropical to nowy styl urządzania mieszkań? A późne rokokoko? Kto się okaże cichą wodą? A kto gadułą?

Wszystkich pogodzi piękne mieszkanie w starej kamienicy z meblami z lat 60-tych. Tu każdy będzie chciał zamieszkać. Kto okaże się właścicielem „boskiego mieszkania"? Kto rozwiąże zagadkę i wygra 5 tysięcy złotych?

PREMIERA 6. odcinka "Kto tu mieszka?" we wtorek 8 października o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

środa, 9 października, 12:55

czwartek, 10 października, 17:15

sobota, 12 października, 11:45

niedziela, 13 października, 14:30

"Eks-tra zmiana" w relacjach między matką a córką
Następny artykuł:

"Eks-tra zmiana" w relacjach między matką a córką

tvnpix