Aktualności

Powrót do listy

"Kto tu mieszka?": Stylistka wnętrz oceni i skrytykuje wnętrza rywali

Wiadomości |
"Kto tu mieszka?": Stylistka wnętrz oceni i skrytykuje wnętrza rywali
"Kto tu mieszka?": O 5 tysięcy złotych zawalczą dwie Moniki, Karol oraz Marta 
W 3. odcinku 3. sezonu "Kto tu mieszka?" o 5 tysięcy złotych zawalczą dwie Moniki - stylistka wnętrz oraz szefowa marketingu, a także polonista Karol i Marta, menadżerka w filmie doradczej.

Cztery osoby, cztery różne mieszkania. Każdy w innym stylu. W każdym osobisty rys właściciela. Bo jak mówi jedna z bohaterek 3. odcinka 3. sezonu programu "Kto tu mieszka?": "Jeden lubi ogórki, inny ogrodnika córki”.

Tym razem cztery mieszkania obejrzą trzy kobiety i Karol. Czy będące w przewadze panie mają większą szansę na dopasowanie mieszkań do ich właścicieli? A może jedyny mężczyzna wygra program?

Bohaterowie odcinka to dwie Moniki; stylistka wnętrz, która obawia się że zdradzi ją mimika i Monika - szefowa marketingu, która chce się przekonać czy zna się na ludziach. Jest też Marta menadżerka w firmie doradczej. Mówi że robi wiatr wokół siebie. Czy ta cecha przyda się w programie?

No i polonista Karol który niewiele mówi ale bacznie wszystkich obserwuje. Pierwszy raz spotykają się w programie. Znają tylko swoje imiona i zawody. Poza tym nic o sobie nie wiedzą. Czyja strategia okaże się najlepsza?

Wspólnie obejrzą cztery mieszkania i spróbują odgadnąć kto gdzie mieszka. Nie oszczędzą krytyki w kolejnych mieszkaniach. Znajdą zakurzone lampy, brudny dywan i obleśny puszek do pudru. Obejrzą „bezwstydną” sypialnię. Będą dopasowywać mieszkania po podobieństwie dzieci na zdjęciach, ilości książek na półkach i wysokości drabiny. Spróbują odgadnąć kto może mieć w domu dyskotekowy mikrofon, a kto zydelek czy zestaw do parzenia matchy. Czyje mieszkanie jest wypełnione kwiatami? Kto jest pasjonatem gotowania a może tylko posiadaczem kilkudziesięciu książek kucharskich? Czy malowanie portretów ułatwi rozwiązanie zagadki mieszkań?

Najtrudniejsze dla każdego z nich jest udawanie że ich mieszkanie nie należy do nich. Dobra zabawa odwraca uwagę od pytania: kto tu mieszka? Ten, kto najlepiej rozwiąże zagadkę, wygra 5 tysięcy złotych.

PREMIERA 3. odcinka 3. sezonu "Kto tu mieszka?" we wtorek 24 marca o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

środa, 25 marca, 12:55

piątek, 27 marca, 20:10

niedziela, 29 marca, 21:00

poniedziałek, 30 marca, 14:55

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Tata w tarapatach": Piżama czy nie piżama? Pierwszy raz Przemka z żelazkiem
Następny artykuł:

"Tata w tarapatach": Piżama czy nie piżama? Pierwszy raz Przemka z żelazkiem

tvnpix