Aktualności

"Kulisy sławy EXTRA": Justyna Steczkowska
"Kulisy sławy EXTRA": Justyna Steczkowska 
Bohaterką kolejnego odcinka "Kulis sławy EXTRA" będzie piosenkarka, z zamiłowania fotografka Justyna Steczkowska.

Justyna Steczkowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i oryginalnych artystek polskiej estrady. Od 25 lat wciąż na scenie. Powstały o niej setki artykułów i ponad 100 okładek. Ma na swoim koncie Sześć Fryderyków, dwa Wiktory, Bursztynowego Słowika, szesnaście studyjnych albumów, 300 piosenek i kilka tysięcy zagranych koncertów. Jest zawsze w trasie. Pomimo to prowadzi normalny dom. Ma troje dzieci, 18-letniego Leona, 12-letniego Stasia i 5-letnią Helenkę. Mimo tak wielu obowiązków podjęła się opieki nad chorą mamą. Niechętnie pokazuje swoją prywatność, ale naszej ekipie uchyliła drzwi swojego domu pod Warszawą. Czym zajmuje się na co dzień, gdy nie koncertuje? Sprawdzimy jak Justyna godzi wszystkie obowiązki? Co jest najtrudniejsze w opiece nad schorowanym rodzicem?

Justyna ma wiele pasji. Jedną z nich jest fotografowanie. Ma na swoim koncie wiele profesjonalnych sesji, często fotografuje inne gwiazdy. Jaki ma przepis na sukces?

Opieka nad chorą matką, podróż do Indii, pytania o życie po śmierci i wędrówkę dusz znalazły w tekstach i kompozycjach stworzonych na szesnastą autorską płytę artystki.

Przyszły rok dla Justyny Steczkowskiej zapowiada się równie pracowicie. Artystka przygotowuje wielką trasę koncertową z okazji 25-lecia kariery, podczas której zaśpiewa wszystkie swoje największe przeboje. Czy po tylu latach na scenie ma jeszcze tremę?

PREMIERA 4. odcinka "Kulis sławy EXTRA" w sobotę 21 marca o godz. 19:45.

Powtórki odcinka:

niedziela, 22 marca, 9:15

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Pary młode ponad miarę": PRZEDPREMIEROWO quiz Magdy i Grzegorza
Następny artykuł:

"Pary młode ponad miarę": PRZEDPREMIEROWO quiz Magdy i Grzegorza

tvnpix