Aktualności

Lipcowe niedziele w Japonii z TVN Style
Japońskie popołudnia z TVN Style 
Od niedzieli 4 lipca co tydzień TVN Style będzie popołudniami przybliżać Wam kraj-gospodarza tegorocznych Igrzysk Olimpijskich.

Już niedługo oczy całego świata zwrócą się w stronę kraju Kwitnącej Wiśni. W stolicy Japonii, Tokio, od 23 lipca będą się bowiem odbywały Letnie Igrzyska Olimpijskie. Sportowcy z całego świata będą rywalizować o najważniejsze tytuły i medale w swoim życiu, będą bić rekordy i wyciskać z siebie siódme poty. Zanim to jednak nastąpi, zapraszamy Was do poznania bliżej Japonii. Od niedzieli 4 lipca co tydzień będziemy popołudniu przybliżać Wam ten wyjątkowy kraj.

Zaczniemy o 15:45 odcinkami programu "Jestem z Polski", w których poznamy Polaków mieszkających w kraju Kwitnącej Wiśni - w Tokio i w Jokohamie. Zaraz po nich przypomnimy Wam nasze dokumenty zrealizowane w Japonii - "Odkryj niezwykłą Japonię" oraz "Japonia z talerzu" z Alexą Łuczak oraz "Szalone Tokio" z Agnieszką Woźniak-Starak. Dzięki Martynie Wojciechowskiej poznacie też japońskie "Kobiety na krańcu świata", a na koniec niedzielnego popołudnia w Tokio zaprosimy Was na odcinki nowego serialu dokumentalnego Anity Werner "Tokio. Cena sukcesu", w którym zobaczycie mistrzynie, mistrzów i ludzką stronę ich medali – ból, zmęczenie i łzy. Dziennikarka rozmawiała z najlepszymi polskimi sportowcami o tym, jak na co dzień wygląda droga do zwycięstwa i ile przeszkód trzeba pokonać, żeby ją przejść.

Spędźcie z nami lipcowe niedziele w Japonii!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Anna Dereszowska spodziewa się trzeciego dziecka. Zdąży z remontem domu na Mazurach?
Następny artykuł:

Anna Dereszowska spodziewa się trzeciego dziecka. Zdąży z remontem domu na Mazurach?

tvnpix