Aktualności

"Luksusowi projektanci" dla milionerów
Luksusowi projektanci 

W dzisiejszym odcinku "Luksusowych projektantów": Kathryn ma zupełnie nową klientkę, Shanon Factor, dziedziczkę magnatów makijażu, Factorów. Kobieta bierze udział w przetargu na posiadłość przy plaży w Hollywood, poszukuje dekoratorki, która kompleksowo urządzi nowy dom. Przyjmuje Kathryn w dotychczasowym domu, któremu też przydałaby się metamorfoza... ponieważ jest istnym „pomnikiem bezguścia". Shanon okazała się meblową zakupoholiczką i zgromadziła dziesiątki komód, szafek, stolików i krzeseł. Czy Kathryn zdoła wyczarować z nich spójną całość?

Do Marthyna odezwał się stary kumpel, Joe Francys, właściciel portali pornograficznych i milioner. Martyn urządzał pięć jego domów rozsianych po całym świecie, w tym gigantyczną Casa Alamosa w Meksyku. Joe żeni się, przyjęcie na 400 osób odbędzie się właśnie w meksykańskiej posiadłości, którą w ostatniej chwili trzeba na nowo „ułożyć", zadbać o porządek, przeszkolić personel i detale. Czy Martyn okaże się skutecznym trenerem dla meksykańskiego personelu?

Dziś także: mini-remont w łazience lokalnej siłowni przeprowadzony przez Jeffrey'a „dla własnego dobra". Czy „awantura o odpływ" skończy się po myśli projektanta? Spotkamy też Mary, która pisze książkę o wnętrzarstwie i ustala z agentką jej szczegóły. Konstantin, malarz i wieloletni przyjaciel Mary, maluje jej portret z mopsami. Czy projektantka będzie zadowolona ze swojego wizerunku?

PREMIERA trzeciego odcinka "Luksusowych projektantów" w sobotę 17 września o godz. 20:30.

Powtórka odcinka:

piątek, 23 września, 15:35

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Pierwszy mężczyzna w programie "Sablewskiej sposób na modę"
Następny artykuł:

Pierwszy mężczyzna w programie "Sablewskiej sposób na modę"

tvnpix