Aktualności

"Luksusowi projektanci" i ich bogaci klienci
Luksusowi projektanci 

W dzisiejszym odcinku "Luksusowych projektantów": Kathryn leci do Londynu wraz ze swoim byłym chłopakiem Jamesem, który poprosił ją o pomoc w urządzeniu domu na angielskiej prowincji. Na wszelki wypadek Kathryn spakuje ładną bieliznę i sukienki... Pomoże jej w tym Jacqueline „najbardziej szykowna gosposia na świecie" oraz świetna kompanka do picia szampana! Czy precyzyjny gust Jamesa oraz „szaleństwo i chaos" w wykonaniu Kathryn są w stanie się pogodzić i dać dobry efekt w tradycyjnym angielskim wnętrzu?

W Londynie spotkamy także Marthyna, który robi zakupy do internetowego sklepu z eleganckimi dodatkami do domu. To jego wspólny projekt z Susan, dawną przyjaciółką. Czy przyjaźń nie zostanie wystawiona na próbę, kiedy okaże się, że Susan chce oszczędzać na wszystkim, a Marthyn – kupować antyki po kilka tysięcy dolarów każdy?!

Mary nigdzie nie podróżuje, za to dostaje zupełnie nowe zlecenie. Za 2 mln dolarów ma urządzić dom w Los Angeles. Taki budżet to coś, co Mary kocha najbardziej, ale... czy nowa klientka nie okaże się irytującą wariatką, a jej dom ohydnym budynkiem bez gustu? Przy pierwszej wizji lokalnej okazuje się, że meble, które Mary wyrzuciłaby z obrzydzeniem do śmieci, klientce podobają się najbardziej... Czy 2 miliony dolarów złamią upartą projektantkę?

PREMIERA szóstego odcinka "Luksusowych projektantów" w sobotę 8 października o godz. 20:30.

Powtórka odcinka:

piątek, 14 października, 9:05

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Małgorzata Rozenek - Majdan pokazała synów
Następny artykuł:

Małgorzata Rozenek - Majdan pokazała synów

tvnpix