Aktualności

"Luksusowi projektanci": ogromny sukces Marthyna!
Luksusowi projektanci  

W dzisiejszym odcinku prawdziwy triumf Marthyna, który odbierze nagrodę dla projektanta roku w USA. To najwyższy zaszczyt dla dekoratora wnętrz. Jego kariera przejdzie na „wyższy poziom" – mówi. Dla władz Los Angeles nagroda Marthyna to zaszczyt. Postanawiają uhonorować go dodatkowo, ogłaszając Dni Marthyna Laurence Bullarda. Impreza odbędzie się w domu Sheryl Ticks, pierwszej klientki i wieloletniej przyjaciółki.

Kathryn, która jest zaangażowana w dekorowanie plażowego domu Astorów, ma też obowiązki związane z promocją swojej książki. Musi jeździć po kraju odbywając spotkania z fanami i podpisywać egzemplarze. Grafik spotkań jest napięty, a tymczasem Shannon Astor jest wściekła, bo w domu trzeba wyburzyć schody. Siła i intensywność kłótni zaczynają przybierać rozmiary huraganu a Shannon żąda... zwrotu kosztów! Czy Karthryn dojdzie do porozumienia z zadziorną klientką?

Jeffery i Ross kończą urządzanie eleganckiej nadmorskiej restauracji i, zgodnie z Prawem Murphy'ego, na koniec wszystko zaczyna się „sypać". Hydraulik wciąż pracuje, nie ma baru i sufitu podwieszanego a otwarcie za... dwa dni! Zdążą? Czy projekt zakończy się wstydem i klapą?

PREMIERA ósmego odcinka "Luksusowych projektantów" w sobotę 22 października o godz.

Powtórka odcinka:

piątek, 28 października, 9:20

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"ShowBiz Info" o jesiennych nowościach TVN Style
Następny artykuł:

"ShowBiz Info" o jesiennych nowościach TVN Style

tvnpix