Aktualności

Maciej Maniewski został tatą!
Maciej Maniewski z żoną Sonią i córką Mią  Foto: instagram.com/maniewski
Maciej Maniewski znany fryzjer i prowadzący program "Afera fryzjera" został ojcem. Jego żona Sonia urodziła córeczkę Mię.

Stylista fryzur Maciej Maniewski ("Afera fryzjera", "Mistrzowskie cięcie) został ojcem. W miniony weekend na świat przyszło jego pierwsze dziecko - córeczka Mia.

- Przyszła na świat o 11:04, ważyła zaledwie 2580 g i mierzyła 55 cm - ale ma długie piękne nogi po mamie i oby też po niej miała tak dobre serduszko - napisał Maciej na swoim profilu na Instagramie.

Maciej Maniewski z żoną Sonią i córką MiąMaciej Maniewski z żoną Sonią i córką Mią
Foto: instagram.com/maniewski
Mamą Mii jest Sonia Żogała, od września żona Maćka Maniewskiego. Para poznała się już ponad 7 lat temu podczas jednego z pokazów fryzjerskich, na których Sonia (razem z siostrą bliźniaczką) była modelką. To pierwsze ich wspólne zdjęcie:

Maciej Maniewski z Sonią i jej siostrą Klaudią. Zdjęcie z 2011 roku.Maciej Maniewski z Sonią i jej siostrą Klaudią. Zdjęcie z 2011 roku.
Foto: instagram.com/maniewski
We wrześniu 2017 roku Sonia pojawiła się na planie "Afery fryzjera" jako modelka i dopiero wtedy między nią a Maciejem zaiskrzyło. Po półtora roku związku w styczniu 2019 roku Maciej postanowił się oświadczyć. Para zaręczyła się w pięknych okolicznościach przyrody - na plaży jednej z wysp na Malediwach. Maniewski opowiedział nam o zaręczynach podczas konferencji w 2019 roku:

Maciej Maniewski zaręczył się na Malediwach. Kiedy ślub?
Maciej Maniewski zaręczył się na Malediwach. Kiedy ślub?

Para wzięła ślub 22 września 2020 roku - w gronie najbliższych, w prywatnym ogrodzie. O tym, że zostanie ojcem, Maciek Maniewski poinformował 10 listopada.

- Od zawsze marzyłem o założeniu własnej rodziny i razem z moją Sonią już wkrótce powitamy na świecie naszą córeczkę - Mię - napisał wtedy na Instagramie. - To będzie kolejny, piękny etap naszej wspólnej podróży i już nie mogę się doczekać tego, czym mnie zaskoczy!

Maćkowi życzymy w ojcostwie samych miłych zaskoczeń i gratulujemy!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"W czym do ślubu?": po pierwszej przymiarce, Kamila nie chciała próbować nic więcej
Następny artykuł:

"W czym do ślubu?": po pierwszej przymiarce, Kamila nie chciała próbować nic więcej

tvnpix