Aktualności

Powrót do listy

Maffashion w programie "W roli głównej" o Sebastianie Fabijańskim i dzieciach

Wiadomości |
Maffashion w programie "W roli głównej" o Sebastianie Fabijańskim i dzieciach
Maffashion w programie "W roli głównej" o mężczyznach w swoim życiu. "Ostro wjeżdżasz w temat!" 
W programie Magdy Mołek "W roli głównej" influencerka Maffashion opowiedziała o swoim związku z Sebastianem Fabijańskim, z którym prawdopodobnie blogerka jest w ciąży.

Wszyscy żyją teraz pandemią i wyborami, ale portale plotkarskie mają się dobrze. W środę wstrząsnęła nimi informacja, że jedna z najpopularniejszych blogerek i influencerek Maffashion jest w ciąży z aktorem Sebastianem Fabijańskim!

Gwiazda była niedawno gościem Magdy Mołek w programie "W roli głównej", gdzie została zapytana o związek z aktorem (wtedy nawet jeszcze nie do końca potwierdzony) i o dzieci.

- Chodzimy na zakupy, jak każda para - odpowiedziała Maffashion, zapytana o pierwsze wspólne zdjęcie z aktorem, zrobione przez paparazzi w galerii handlowej i dodała: - Ja nie gotuję. Jeszcze się nagotuję pewnie w życiu.

Zapytana przez Magdę Mołek o to, czy jest gotowa zamienić swoje luksusowe życie na nieprzespane noce z gromadką dzieci, 32-letnia influencerka odpowiedziała tajemniczo: - To może to jest luksus? Dla niektórych ludzi luksusem jest spędzenie czasu z rodziną.

Maffashion wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że chce być matką, ostatnio wyznała, że planuje nawet trójkę dzieci. Wygląda na to, że trwający dopiero kilka miesięcy związek z Sebastianem Fabijańskim układa się na tyle dobrze, że blogerka zdecydowała się na pierwsze dziecko już teraz. Sama na razie milczy na ten temat.

Cały odcinek "W roli głównej" z udziałem Maffashion zobaczysz na player.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Jestem z Polski. Z czterech stron świata": jeszcze zatęsknimy za kwarantanną?
Następny artykuł:

"Jestem z Polski. Z czterech stron świata": jeszcze zatęsknimy za kwarantanną?

tvnpix