Aktualności

Powrót do listy

Małgorzata Rozenek-Majdan: "Nie chciałam tej próby zajścia w ciążę"

Wiadomości |
Małgorzata Rozenek-Majdan: "Nie chciałam tej próby zajścia w ciążę"
Małgorzata Rozenek-Majdan: "Nie chciałam tej próby zajścia w ciążę"  x-news
W najnowszym wywiadzie Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, że na ostatnią próbę zapłodnienia in vitro namówili ją lekarze, gdy ona już straciła nadzieję na zajście w ciążę. Zobacz wideo!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Prezenterce udało się zajść w ciążę (jak i w poprzednie) dzięki metodzie in vitro. O tę musiała starać się jednak wyjątkowo długo, bo aż trzy lata. Procedurze in vitro poświęciła trzy ostatnie lata, podporządkowując jej życie prywatne i zawodowe i - jak się okazuje - tracąc już nadzieję na sukces.

- To była próba, której już nawet nie chcieliśmy podjąć - mówi gwiazda o tej ostatniej, udanej próbie in vitro. - Przed tą udaną próbą byłam w ciąży i ogromnym rozczarowaniem i potwornym smutkiem okazał się dzień, w którym okazało się, że niestety ta ciąża nie wytrzyma. To był moment, w którym ja powiedziałam: "To już jest koniec".

Prezenterka była już zmęczona leczeniem, poświęceniami i wyrzeczeniami związanymi z walką o ciążę. Zaczęła już godzić się z tym, że kolejnego własnego dziecka nie urodzi i na poważnie zaczęła zastanawiać się nad adopcją. Wtedy do niej i jej męża zgłosili się lekarze prowadzący wcześniej jej leczenie, sugerując, że być może znaleźli rozwiązanie ich problemów i że warto podjąć jeszcze jedną próbę. Gwiazda nie bez oporów przystała na tę propozycję - nie robiła już sobie jednak większych nadziei na sukces.

- Dobra, już pójdę na zasadzie, żeby nie mieć do siebie pretensji. Chcę mieć poczucie, że zrobiłam wszystko, co mogłam - mówi Małgorzata w wywiadzie.

Traf chciał, że tym razem się udało i już wiosną na świat przyjdzie syn Majdanów.

Historie innych par, które nie mogą w naturalny sposób zostać rodzicami, zobaczycie w dokumencie "In vitro. Nauka czy cud?" z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Emisja na antenie TVN Style już w poniedziałek 24 lutego o godz. 22:25.

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy zobaczyła, jak przebiega in vitro! "To jest piękne!"
Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy zobaczyła, jak przebiega  in vitro! "To jest piękne!"

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Ups, to się nagrało!": pomysłowe maluchy
Następny artykuł:

"Ups, to się nagrało!": pomysłowe maluchy

tvnpix