Aktualności

Mama po przejściach w "Klinice marzeń" dzięki córce
Czołówka "Kliniki marzeń" 

Izabela ma 46 lat, ale ilość dramatycznych zwrotów akcji w jej życiu mogłaby posłużyć za scenariusz niejednego filmu.

Do programu „Klinika marzeń", w którym udział jest niespodzianką dla uczestnika, zgłosiła Izę kochająca córka Justyna. Justyna sama nie może bowiem wyjść z podziwu, jak mama dostając od życia tak w kość, pozostaje uśmiechniętą, pełną pozytywnej energii osobą.


Wydarzenia kilkunastu ostatnich lat - śmierć ukochanej siostry na raka, adoptowanie malutkich dzieci siostry, wychowywanie czwórki maluchów, potem dwukrotne wygranie walki z nowotworem, który dopadł bohaterkę – postarzyły Izę o kilkadziesiąt lat. Choroba nowotworowa spowodowała, że zęby jej się w większości wykruszyły, włosy wypadły, a skóra twarzy zwiotczała i poszarzała wskutek długiego leczenia.


Kiedy Justyna dowiedziała się o castingu do programu, od razu pomyślała o mamie. Od lat myślała o tym, że zaniedbany wygląd jej mamy jest zaprzeczeniem jej cudownej, odważnej, radosnej osobowości.
Zespół specjalistów z "Kliniki marzeń" rozpoczął pracę na przywróceniem Izabeli młodego wyglądu od zabiegów stomatologicznych. Przy tak licznych ubytkach odbudowę uzębienia oparto na nowoczesnych protezach. Kiedy córka zobaczyła mamę z odbudowanymi, pięknymi, zdrowymi, białymi zębami pomyślała, że to czary. Justyna nie przypuszczała, że da się przywrócić uśmiech osobie z tak poważnymi problemami zębów.


Dla doktora Jakubowskiego wykonanie zabiegów medycyny estetycznej u Izabeli to czysta przyjemność. Bohaterka ma w końcu ładne rysy i wdzięczny, owalny kształt twarzy. Dla specjalisty zlikwidowanie bruzd i cieni pod oczami, czy przywrócenie wolumetrii to żaden problem. To wszystko co po ciężkich przeżyciach pozostało na buzi bohaterki zostało w ciągu godziny wymazane. A najpiękniejszy komplement, jaki lekarz może usłyszeć od pacjentki, która przeszła koszmar choroby nowotworowej to słowa Izabeli, że nigdy nawet nie śmiała marzyć, że kiedyś będzie wyglądać jak przed chorobą. W finale odcinka mama będzie wyglądać jak siostra swojej córki...

EMISJA drugiego odcinka "Kliniki marzeń" w poniedziałek 11 września o godz. 21:25.

Powtórki odcinka:

wtorek, 12 września, 17:40

piątek, 15 września, 13:35

niedziela, 17 września ,8:40

poniedziałek, 18 września, 15:05

 


Serdecznie dziękujemy restauracji DRUKARNIA NA PRADZE za użyczenie lokalu do realizacji zdjęć.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zaniedbywani partnerzy wzywają "Detektywów od zdrad"
Następny artykuł:

Zaniedbywani partnerzy wzywają "Detektywów od zdrad"

tvnpix