Aktualności

Powrót do listy

Rozmowa Marcina Hakiela z Aleksandrą Kwaśniewską już w najbliższym odcinku "Miasta kobiet"!

Wiadomości |
Rozmowa Marcina Hakiela z Aleksandrą Kwaśniewską już w najbliższym odcinku "Miasta kobiet"!
Miasto Kobiet 
Wśród gości najnowszego odcinka programu zobaczymy: Marcina Hakiela w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek, Ane Piżl w której świecie płeć i orientacja seksualna nie odgrywają żadnego znaczenia, a także Joannę Mokosę- Rykalską - autorkę bloga i książki “Matka siedzi z tyłu”.

Marcin Hakiel, choreograf i tancerz, opowie Aleksandrze Kwaśniewskiej o swoich emocjach związanych z rozstaniem. Przez 14 lat był mężem aktorki Katarzyny Cichopek. Niedawno wydali wspólne oświadczenie o rozpadzie ich związku. Gość “Miasta kobiet” zdradzi nam, co czuje mężczyzna porzucony i jak zamierza budować swoje życie na nowo.

Miasto Kobiet: Ane Piżl
Miasto Kobiet: Ane Piżl

Ane Piżl, od 18 lat działa na rzecz równości.  Regularnie bierze udział w projektach promujących tolerancję, równość małżeńską i widzialność osób LGBT+ w przestrzeni publicznej. Prywatnie od 7 lat jest żoną. Swoje imię zmieniła na neutralne płciowo Ane, bo w jej idealnym świecie orientacja i płeć nie mają żadnego znaczenia. Bohaterka tej rozmowy przyjeżdża do nas prosto z Hiszpanii, gdzie od kilku miesięcy buduje swoje życie na nowo. Uciekła z Polski, gdzie spotkała się z brakiem tolerancji i akceptacji jej „inności”.

Miasto Kobiet: Agnieszka Stefaniuk
Miasto Kobiet: Agnieszka Stefaniuk


Nie zabraknie też tematów dla mam! Gościnie “Miasta kobiet” opowiedzą o tym jak nauczyć się odpuszczać oraz co zrobić, żeby w natłoku artykułów, matczynych rozmów i mody na zaangażowane macierzyństwo zadbać o siebie. Naszymi gośćmi będą dwie niesamowite mamy! Agnieszka Stefaniuk, mama siedmiorga dzieci, instagramerka, autorka poradnika „Jak to ogarnąć?” oraz Joanna Mokosa-Rykalska, mama dwójki dzieci, autorka bloga i książki pt. „Matka siedzi z tyłu”.

Premiera: 24 kwietnia, niedziela, godz. 12.30 i 22.15

Miasto Kobiet: Joanna Mokosa-Rykalska
Miasto Kobiet: Joanna Mokosa-Rykalska

Powtórki:

  • poniedziałek, 25 kwietnia 14:40
  • czwartek, 28 kwietnia 14:10

Wszystkie odcinki dostępne na player.pl!


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Pani Gadżet: kolejna porcja gadżetów!
Następny artykuł:

Pani Gadżet: kolejna porcja gadżetów!

tvnpix