Aktualności

Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu
Miasto Kobiet 
Kilka tygodni temu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek wydali oświadczenie, że po 17 latach związku, w tym niespełna 14 latach małżeństwa, decydują się na rozstanie.

Para przez dłużyszy czas unikła publicznych wypowiedzi na ten temat. Dopiero w wywiadzie dla Miasta Kobiet, tancerz zdecydował się po raz pierwszy publicznie opowiedzieć, o tym co przeżywa.

 

Co takiego sprawiło, że w pewnym momencie uznał, że nie ma już czego ratować? Z Marcinem Hakielem rozmawiała współprowadząca program "Miasto Kobiet", Aleksandra Kwaśniewska.

Para poznała się w 2005 roku na planie programu TVN - "Taniec z gwiazdami". Przypadkiem połączeni w parę gwiazda i tancerz, wygrali “Taniec z gwiazdami” i zostali ze sobą na długie lata. W 2008 roku pobrali się, a następnie zostali rodzicami - w 2009 r. urodził się ich syn Adam, a w 2013 r. - córka Helena.

Jak mówi w wywiadzie Marcin, we wrześniu 2022 roku obchodziliby 14. rocznicę ślubu. Niestety tak się nie stanie. Para w marcu zdecydowała się na rozstanie.

Miasto Kobiet: Marcin Hakiel
Miasto Kobiet: Marcin Hakiel

- Dziś czuję się już trochę lepiej, choć nie będę ukrywał, że ta cała sytuacja była dla mnie ciężka. Nie wstydzę się tego, co przeżyłem, przeżywam i będę przeżywać. Po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że po prostu można wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej osobie. W sumie jakaś część mnie do dzisiaj ma jakieś pozytywne emocje wobec mojej byłej partnerki, pomimo tego wszystkiego, co wydarzyło się na końcu. (...) Spędziliśmy razem 17 lat mojego i Kasi życia. Prawie 14 lat byliśmy małżeństwem, a od 13 lat byliśmy pełną rodziną. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci. To jest tak, że trzeba też sobie pozwolić na taką żałobę - wyznał Marcin Hakiel.

Marcin starał się ratować związek - To już się nie wydarzyło, bo wszystko nabrało tempa i nie było na to przestrzeni. Dużo czasu potrzebowałem na to, żeby się z tym pogodzić. (...) Jak to się działo, to miałem mnóstwo różnych emocji. Dopiero na którejś sesji terapeutycznej wyszło, że to jest wielowątkowe. Z jednej strony musiałem się pogodzić z utratą żony. Jak spędziło się z kimś 17 lat i to właściwie dzień w dzień byliśmy bardzo blisko razem, to dla mnie nie jest tak, że pewnego dnia, nawet jak już poznałem prawdę, nie wiem, czy całą, ale jakąś część tej prawdy, która działa się przez ostatni czas w naszym związku, to i tak jakaś część mnie była związana z moją byłą partnerką. Uczę się tego, żeby zrozumieć, że ona potrzebowała tej wolności. Ja musiałem podjąć decyzję, że po prostu musimy się rozwieść. Nie było części wspólnej wolności mojej byłej partnerki z moją wolnością. Trzeba było to zakończyć. To było bardzo trudne. To nie jest tak, że pewnego dnia się obudziłem i stwierdziłem, że się rozwiodę, bo jest już koniec. To jest proces, dojrzewa się do tego. Muszę to przepracować, bo całe życie jest przede mną, jak przed moimi dziećmi i byłą partnerką - powiedział tancerz.

 

"Miasto Kobiet" - gdzie i o której oglądać?

Całą rozmowę Marcina Hakiela i Aleksandry Kwaśniewskiej można zobaczyć w 7. odcinku "Miasta Kobiet". Premierowe odcinki programu w każdą niedzielę o 12:30 i 22:15 w TVN Style. Wszystkie odcinki 1. i 2. sezonu "Miasta Kobiet" dostępne są na platformie Player.pl.


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Nieoczywiste miejsca: nowe życie starych budynków!
Następny artykuł:

Nieoczywiste miejsca: nowe życie starych budynków!

tvnpix