Aktualności

Margaret w "Maglu towarzyskim"
Zapowiedź 3. odcinka "Magla towarzyskiego" 

W trzecim odcinku „Magla towarzyskiego" elektryzujące plotki i nie mniej spektakularne doniesienia z mediów kolorowych. Tym razem w buduarze u boku Karoliny Korwin Piotrowskiej pojawi się Wiktor Krajewski, który wypunktuje i oceni poczynania gwiazd oraz gwiazdeczek polskiego szołbiznesu.

„Brangelina w końcu po ślubie" to kwintesencja tego, co zobaczycie w części poświęconej zagranicznym wydarzeniom. Informacje o ceremonii, która połączyła najpiękniejszą parę Hollywood, do ostatniej chwili udało się utrzymać w tajemnicy. Gdy zdjęcia sukni ślubnej wyciekły do sieci, stała się numerem jeden na całym świecie. My też musieliśmy to skomentować.

Gościem gospodyni programu będzie Małgorzata Jamroży. Piosenkarka, lepiej znana pod pseudonimem artystycznym Margaret, opowie o zagranicznej karierze, pracy nad nową płytą oraz o tym, komu i za co śpiewa „Thank you very much".

Z kolei w cyklu „klapy", o tym, że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu, czego dobrym przykładem jest rodzeństwo Kukulskich. Ponadto nieproszeni goście na chrzcinach córeczki Justyny Steczkowskiej i jej oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Trzecia z „klap" dla mediów to spekulacje dotyczące ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej, które zaczynają przypominać zakłady bukmacherskie. Pytanie: kto da więcej?

EMISJA trzeciego odcinka "Magla towarzyskiego" w sobotę 13 grudnia o godz. 22:30.

Powtórki odcinka:

niedziela, 14 grudnia, 18:10

środa, 17 grudnia, 23:40

czwartek, 18 grudnia, 13:50

piątek, 19 grudnia, 21:45

sobota, 20 grudnia, 7:55

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Dorota was urządzi" pierwszy raz!
Następny artykuł:

"Dorota was urządzi" pierwszy raz!

tvnpix