Aktualności

Powrót do listy

Miasto Kobiet przełamuje tabu! O depresji, o adopcji, o rozwodach...

Wiadomości |
Miasto Kobiet przełamuje tabu! O depresji, o adopcji, o rozwodach...
Miasto Kobiet 
W kolejnym Mieście Kobiet porozmawiamy z Marcinem Bosakiem o tym, dlaczego mężczyznom tak trudno jest powiedzieć „potrzebuję pomocy”? Z adopcyjnymi mamami odczarujemy adopcję, a na koniec rozmowa z Hanią Zborowską o walce z depresją i rozwodem.

Gościem 8. odcinka Miasta Kobiet będzie Marcin Bosak. Aktor opowie nam o tym, dlaczego musiał pójść na terapię i, jak ta decyzja zmieniła jego życie.

Porozmawiamy z nim również o tym, dlaczego mężczyznom tak trudno jest powiedzieć „potrzebuję pomocy”. Wciąż dużo rzadziej niż kobiety szukają wsparcia, gdy w ich życiu pojawiają się trudności. Wielu woli ukrywać problem niż się do niego przyznać. Spróbujmy przełamać kolejny temat tabu, jakim męska terapia.

W Mieście Kobiet pokazujemy, że macierzyństwo ma różne oblicza. Tym razem pod lupę wzięłyśmy adopcję. Zajmujemy się tym tematem, bo wokół niego funkcjonuje wiele mitów i stereotypów.

Do naszej rozmowy zaprosiłyśmy dwie adopcyjne mamy: Magdalenę Modlibowską, autorkę najważniejszego poradnika w Polsce dotyczącego adopcji oraz Monikę Hoffman – Piszorę mamę czwórki dzieci, która zdecydowała się na adopcję dziecka z Zespołem Downa, mając już wcześniej synka z tym syndromem. Czy adopcja jest dla każdego? Czy trudno jest pokochać adoptowane dziecko? Jak ważne jest szczerość w relacji z nim i dlaczego adopcyjne matki to egoistki?

Prosto z Brazylii do Miasta Kobiet! Naszym kolejnym gościem będzie Hania Zborowska. Opowie nam o swojej walce z depresją, rozwodzie i o tym, jak wpłynął on na jej relacje z córkami. Będzie bardzo szczerze i wzruszająco. Zapraszamy!

Miasto Kobiet: Marcin Hakiel
Miasto Kobiet: Marcin Hakiel

PREMIERA 30 kwietnia, NIEDZIELA 12:30 oraz 22:15! Zapraszamy!

 

Powtórki:

  • poniedziałek, 2 maja 14:40
  • czwartek, 5 maja 14:10

Wszystkie odcinki dostępne również na player.pl!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
BEZ TABU o seksualności osób z niepełnosprawnością
Następny artykuł:

BEZ TABU o seksualności osób z niepełnosprawnością

tvnpix