Aktualności

Powrót do listy

"Miasto kobiet": Jakie tematy poruszymy w odcinku świątecznym?

Wiadomości |
"Miasto kobiet": Jakie tematy poruszymy w odcinku świątecznym?
"Miasto kobiet": Marzena Rogalska o tematach świątecznego odcinka 
Świąteczny odcinek "Miasta Kobiet", który już w najbliższą niedzielę wyemitowany zostanie na antenie TVN Style będzie ostatnim w 3. sezonie programu. O jego wyjątkowości świadczy także fakt, że odbędą się w nim nie trzy, a aż cztery niezwykłe spotkania. Rąbka tajemnicy na temat każdej z rozmów uchyliła Marzena Rogalska.

Nie ma w Polsce kobiety w ciąży, która nie znałaby Mamy Ginekolog. Tylko w "Mieście Kobiet" Nicole Sochacki-Wójcicka oraz Jakub Wójcicki opowiedzą o swoich trudnych rodzicielskich doświadczeniach. O tym jak długo starali się o dziecko i jak wyglądała ich droga do sukcesu. Zapraszamy Was na naprawdę szczerą rozmowę o miłości i rodzicielstwie.

Coraz więcej Polaków odchodzi z Kościoła Katolickiego. Najczęściej są to ludzi młodzi, wykształceni, z dużych miast. Są rozczarowani Kościołem, który wyklucza, nie szanuje praw kobiet, który tuszuje skandale pedofilskie, zabiega o względy polityczne i pieniądze. Naszym gościem w "Mieście Kobiet" będzie Monika Zuber, pastorka Kościoła Ewangelicko-Metodystycznego, teolożka feministyczna, żona, mama trójki dzieci. Monika przywraca nadzieję w to, że Kościół może być miejscem dla wszystkich – pełnym szacunku, tolerancji, miejscem, w którym ważną rolę pełnią kobiety. Odważnie walczy o zmiany w Kościele. Zobaczcie jak niewiele rzeczy musiałoby się w Kościele zmienić, żebyśmy chcieli do Kościoła wrócić?

W "Mieście Kobiet" porozmawiamy o tym, jak zbudować zdrową relację z teściową i jak naprawić tę, która rozwinęła się w toksyczną. Święta to czas rodzinnych spotkań, nie zawsze łatwych. Jednymi z tych najtrudniejszych są relacje synowych z teściowymi. Trudno znaleźć drugą relację obarczoną tak wieloma negatywnymi stereotypami. Naszymi gośćmi będą Iwona Golonko, psycholożka, relacjolożka, autorka książki “Teściowa kontra synowa” oraz Małgorzata Pieczyńska, aktorka, która opowie o tym, dlaczego zawsze to synowa, a nie jej syn ma rację?

Trudno sobie nawet wyobrazić, jak trudne jest udzielanie pierwszej pomocy własnemu dziecku. Sytuacja, której obawia się każdy rodzic…ogromny stres, pustka w głowie, strach o jego życie. Zaprosiłyśmy do "Miasta Kobiet" mamy, które z taką sytuacją musiały się zmierzyć. Marta Ludwiczek i Katarzyna Smółka będą naszymi gośćmi. Na podstawie ich doświadczeń pokażemy, jakich błędów nie popełniać i jak powinien się zachować rodzic, którego życie dziecka jest zagrożone.

PREMIERA 13. odcinka 3. sezonu programu "Miasto kobiet" w niedzielę 25 grudnia o godzinie 12:30 i 22:00.
Powtórki odcinka:
poniedziałek 26 grudnia, 13:20
wtorek 27 grudnia, 20:25
środa 28 grudnia, 13:40

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Mieszkanie na miarę": Ile kosztuje dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji?
Następny artykuł:

"Mieszkanie na miarę": Ile kosztuje dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji?

tvnpix