Aktualności

"Miasto Kobiet": dystans, rozwód i relacje z mamą
Zapowiedź 7. odcinka "Miasta Kobiet" 
Sprawdź, o czym porozmawiamy w 7. odcinku "Miasta Kobiet"!

Pierwszą gościnią Marzeny Rogalskiej, Aleksandry Kwaśniewskiej i Olgi Legosz w 7. odcinku "Miasta Kobiet" będzie Katarzyna Miller, autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników. W książce pt. „Być córką i nie zwariować" razem z Anna Bimer odsłania prawdę o różnych relacjach matek i córek. Rozmawiają o tym, jak związek z matką rzutuje na życie córki – czasem je buduje, czasem utrudnia, a czasem wręcz niszczy. Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego mamy przenoszą swoje traumy na córki, jak budować tę więź żeby nie była toksyczna i jak będąc ofiarą takiej sytuacji sobie samej pomóc.

Z radczynią prawną, Katarzyną Kraus, prowadzącą w mediach społecznościowych profil „Z prawem jej do twarzy", porozmawiamy o tym, jak pomóc kobietom, które nie są przygotowane na rozwód.

Z Dominiką Gwit, aktorką teatralną i telewizyjną oraz dziennikarką, i psycholożką Joanną Chmurą, poruszymy temat dystansu do siebie i świata. Dominika zdradzi, jak wypracowała w sobie dystans, będąc osobą z nadwagą i pod nieustannym ostrzałem mediów w kontekście wyglądu. Czy było to trudne i ile ją to kosztowało? Z kolei Joanna Chmura opowie nam o tym, do czego potrzebny jest nam dystans, co dzięki niemu zyskamy i czy jesteśmy w stanie się go nauczyć.

W programie zobaczymy też Patrycję Jerzykowską, młodą mamę, która została freeganką. Oldze Legosz pokaże, jak można wyżywić rodzinę, znajdując jedzenie po prostu na śmietnikach.

7. odcinek "Miasta Kobiet" w niedzielę 17 października o godz. 12:30 i 22:15.

Powtórki odcinka:

wtorek, 19 października, 22:55

środa, 20 października, 13:10

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Jak siostry": Mongołowie mają białe zęby, bo jedzą ser?
Następny artykuł:

"Jak siostry": Mongołowie mają białe zęby, bo jedzą ser?

tvnpix