Aktualności

Miasto Kobiet: poród w domu i odejście z kościoła?
Miasto Kobiet  
W Mieście Kobiet nie boimy się trudnych tematów: poród w domu, odejście od kościoła i praca nad samym sobą... Zapraszamy na kolejny odcinek Miasta Kobiet i ważne rozmowy!

W najbliższym odcinku Miasta Kobiet odwiedzi nas Natalia de Barbaro określana jako „Czuła Przewodniczka Polek”. Została tak nazwana za sprawą bestsellerowej książki „Czuła Przewodniczka”. Już niedługo, dowiecie się jak pracować nad swoją Potulną, Męczennicą i Królową Lodu" i co możemy zrobić, żeby żyło nam się lepiej i bardziej świadomie?

Aleksandra Domańska na swoim Instagramie zdecydowała się podzielić z fanami niezwykle ważnym i intymnym doświadczeniem – porodem w domu. W Mieście Kobiet opowie nam o tym, jak przygotowywała się do porodu i jak zmieniło się jej życie po porodzie.

Coraz więcej Polaków decyduje się na odejście z Kościoła. Religia jest wpisana w naszą historię, kulturę i wychowanie. Mimo że wielu z nas przestało praktykować już wiele lat temu, wciąż boimy się do tego przyznać. Rodzicom małych dzieci wciąż ciężko powiedzieć swoim bliskim o tym, że ich dzieci nie są ochrzczone lub nie idą do komunii świętej. I stąd powstał temat o odchodzeniu z Kościoła, którego gościem jest Ania Dziewit-Meller i Jola Szymańska, autorka podcastów o odchodzeniu z Kościoła.

 

Miasto Kobiet odcinek 1
Miasto Kobiet odcinek 1

 

Premiera Miasta Kobiet w NIEDZIELĘ o 12:30, zapraszamy!

Powtórki:

  • niedziela, 10 kwietnia 12:30
  • niedziela, 10 kwietnia 22:15
  • poniedziałek, 11 kwietnia 14:40
  • czwartek, 14 kwietnia 14:10

Więcej odcinków na player.pl !

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jestem z Polski: włoska przygoda Ewy!
Następny artykuł:

Jestem z Polski: włoska przygoda Ewy!

tvnpix