Aktualności

Miasto Kobiet z Kasią Sokołowską!
Miasto Kobiet 
Gościem 9 odcinka Miasta Kobiet będzie Kasia Sokołowska, reżyserka pokazów mody, choreografka i jurorka. Kasia ma 49 lat i za kilka miesięcy zostanie mamą. Tą wspaniałą wiadomością zaskoczyła wszystkich. Swoją ciążę nazwała: „cudem”. Chyba każdy w tym kraju myślał, że zapracowana Kasia Sokołowska nie chce mieć dzieci… Posłuchajcie, jak jest naprawdę.

W tym odcinku porozmawiamy również o toksycznych relacjach w rodzinie.


Wielu z nas żyje pod presją utrzymania relacji za wszelką cenę. Tymczasem złe relacje są w stanie skutecznie zatruć nasze życie. Wiedzą o tym Zuzanna Kuhl, coach, terapeutka dr n. farm. Ania Makowska, autorka książek, które opowiedzą nam o swoich toksycznych relacjach z bliskimi oraz o tym, jak się z nich uwolniły.


Dowiemy się również jak rozpoznać toksyczną relację? Jak wpływa ona na nasze życie i kiedy jedynym rozwiązaniem jest całkowite zerwanie kontaktów? 

"Tłusta świnia, ledwie się toczy", "Ponad 100 kg czystego smalcu nosić na sobie, masakra" "Chce mi się rzygać.” - to tylko kilka cytatów jakie nasze gościnie: Janina Bąk, najsłynniejsza w Polsce statystyczka oraz Justyna Mazur-Kudelska, twórczyni podcastów kryminalnych mogą o sobie przeczytać mediach społecznościowych.

Dziewczyny zmagają się z otyłością i mówią o tym otwarcie. 
Porozmawiamy z nimi o tym, jak traktuje się osoby z otyłością? Czy otyłość jest ich wyborem czy chorobą? Czy otyły znaczy leniwy? I dlaczego osoby z otyłością mierzą się z tak ogromnym hejtem i nienawiścią?

 

Miasto Kobiet zaprasza!
Miasto Kobiet zaprasza!

 

MIASTO KOBIET, premiera w niedzielę 8. maja o 12:30 oraz 22:15! Zapraszamy!

 

Wszystkie odcinki dostępne również na player.pl!

 

Powtórki:

  • poniedziałek, 9 maja 14:40
  • czwartek, 12 maja 14:10

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Czas na zmianę: metamorfoza Kasi
Następny artykuł:

Czas na zmianę: metamorfoza Kasi

tvnpix