Aktualności

MIASTO KOBIET: pokonać chorobę!
Miasto Kobiet 
Gościem Miasta Kobiet będzie Piotr Balicki dziennikarz, konferansjer, znany widzom TVN z programu „Mali Giganci”. W połowie lutego podzielił się ze swoimi fanami wiadomością o leczeniu onkologicznym.

To niezwykłe spotkanie, bo ludzie bardzo rzadko decydują się udzielać wywiadów w trakcie leczenia. Najczęściej dzielą się swoją historią, jak już pokonają chorobę. Piotr swoim wystąpieniem chce dodać otuchy tym wszystkim, którzy są w trakcie tej najtrudniejszej walki w swoim życiu.

Porozmawiamy też o męskiej antykoncepcji. Jest to temat, za który od lat odpowiedzialność biorą głównie kobiety. Gościem Miasta kobiet będzie Karol Zaczyński mężczyzna, który poddał się zabiegowi wazektomii. Dowiecie się, na czym dokładnie polega taki zabieg, czy jest odwracalny i jak wpływa na nasze życie seksualne.


Miasto Kobiet oczami Marzeny Rogalskiej
Miasto Kobiet oczami Marzeny Rogalskiej


Porozmawiamy też o syndromie DDA. O życiu w domu, w którym zamiast miłości, strumieniami leje się alkohol. O tym, jak trudne dzieciństwo wpływa na dorosłe życie, opowie nam Aleksandra Zbroja, autorka książki „Mireczek”, w której opisuje historię swojego pato–dzieciństwa i Joanna Flis, psycholożka, psychoterapeutka, która prowadzi badania nad rodzinami alkoholowymi. Dowiecie się jak rozpoznać syndrom DDA, czy w każdym przypadku terapia jest konieczna i jak nauczyć się żyć po swojemu nie powtarzając błędów pijących rodziców.


 

PREMIERA odcinka w NIEDZIELĘ 15 maja o 12:30! Zapraszamy!

 

Wszystkie odcinki dostępne są również na player.pl!

 

Powtórki:

  • niedziela, 15 maja 22:15
  • poniedziałek, 16 maja 14:40
  • czwartek, 19 maja 14:10

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
SALON SUKIEŃ ŚLUBNYCH: Jaki styl sukni wybrać?
Następny artykuł:

SALON SUKIEŃ ŚLUBNYCH: Jaki styl sukni wybrać?

tvnpix