Aktualności

Wyzwolona Gabi szuka "Miłości od kuchni"
Zapowiedź 4. odcinka "Miłości od kuchni" 

Tym razem miłości szuka pewna siebie, rudowłosa Gabi, która lubi zadbanych, wysportowanych i zaradnych mężczyzn. Nasza bohaterka jest wyzwolonym duchem, co przejawia się zarówno w jej wyglądzie, jak i sposobie zachowania. Czy któryś z naszych kandydatów będzie w stanie podbić jej nietuzinkowe serce?

Najpierw jednak Gabi odwiedzi trzy mieszkania –wybierze z nich dwa, które najbardziej przypadną jej do gustu i wróci do nich na kolacje, aby poznać właścicieli i ocenić ich umiejętności kulinarne.

Damian, nasz pierwszy kandydat, to pasjonat mody i szybkich samochodów. W związku z tym, że na co dzień pracuje w branży modowej, lubi dobrze wyglądać. Sam również próbował swych sił jako model. Czy jednak w kuchni radzi sobie tak samo dobrze jak na wybiegu?

Artur na co dzień pracuje jako trener personalny oraz masażysta. Od najmłodszych lat jego życie kręciło się wokół sportu i tak też jest aktualnie. Czy mieszkanie, które zamieszkuje zdradzi jego zainteresowania?

Największą pasją Adama, ostatniego kandydata, jest muzyka, ale jak sam mówi w kuchni również czuje się bardzo swobodnie. Adama i Gabi jednak łączy jeszcze jedna pasja, a jaka - to dowiecie się oglądając ten odcinek...

PREMIERA 4. odcinka "Miłości od kuchni" w piątek 4 października o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

niedziela, 6 października, 16:45

poniedziałek, 7 października, 13:00

wtorek, 8 października, 00:10

czwartek, 10 października, 16:45


Podziękowania dla:

Warszawskiego Klub Taekwon-Do za udostępnienie lokalu do zdjęć

Hilton Holmes Place za udostępnienie lokalu do zdjęć.

Restauracji Fontanna za udostępnienie lokalu do zdjęć.

Maciej Musiał o studiach w Krakowie: zasnął na plantach, dziekan chciał go wyrzucić za drzwi
Następny artykuł:

Maciej Musiał o studiach w Krakowie: zasnął na plantach, dziekan chciał go wyrzucić za drzwi

tvnpix