Aktualności

powrót do listy

"Miłość od kuchni": kto dotrze przez żołądek do serca Ewy?

Wiadomości |
"Miłość od kuchni": kto dotrze przez żołądek do serca Ewy?
Ewa z 1. odcinka 2. sezonu "Miłości od kuchni" 

W tym odcinku w kuchni królować będą mężczyźni - to oni będą walczyć o względy naszej głównej bohaterki Ewy. Najpierw jednak Ewa obejrzy trzy mieszkania, na podstawie których oceni naszych kandydatów. Do dwóch z nich wróci na kolację. Czy któremuś z nich uda się zaskoczyć jej wymagające kubki smakowe?

Ewa to skromna, ale jednocześnie pełna pozytywnej energii mieszkanka Warszawy. Na co dzień pracuje w doradztwie podatkowym. Nie jest jednak typem domatorki, a wolny czas spędza głównie w sposób aktywny. Ewa marzy o tym, aby znaleźć mężczyznę, nie tylko zadbanego i dobrze wyglądającego, ale również takiego, który potrafi smacznie gotować! Czy któremuś z naszych kandydatów uda się dotrzeć przez żołądek do jej serca?

Maciej – pierwszy kandydat – to typ macho! Jego główną pasją jest sport i wokół niego toczy się jego życie, na co dzień, jak sam mówi „zawodowo udoskonala ludzkie ciała". Maciej dba o swój wizerunek i lubi być w centrum zainteresowania. Czy jednak jego pewność siebie przekona do siebie naszą bohaterkę?

Piotr z zawodu jest rehabilitantem, pracuje w przychodni, gdzie pomaga dojść do pełni sił ludziom głównie po wypadkach i złamaniach. Trudy pacy odreagowuje grą na saksofonie, która dla niego jest największą pasją. Czy mieszkanie Piotra odzwierciedla jego romantyczną duszę?

Ostatni kandydat – Damian to uwielbiający porządek oraz szybkie samochody mężczyzna. Swój styl określa jako „sportowa elegancja", pasjonuje się zarówno aktywnością fizyczną, jak również modą. W jego życiu nie ma nudy! Czy jego mieszkanie zaskoczy czymś Ewę?

PREMIERA 1. odcinka 2. sezonu "Miłości od kuchni" w piątek 13 września o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

niedziela, 15 września, 16:45

poniedziałek, 16 września, 13:00

wtorek, 17 września, 00:10

czwartek, 19 września, 16:50


Za pomoc w realizacji tego odcinka programu i udostępnienie lokalu do zdjęć dziękujemy B52 Restaurant Cocktail Bar Cafe Warsaw, KSW Cross Fight Gym i BEZ SŁOWA.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"W czym do ślubu?": panna młoda z mamą (prawie) bliźniaczką
Następny artykuł:

"W czym do ślubu?": panna młoda z mamą (prawie) bliźniaczką

tvnpix