Aktualności

Miłość po "Pocałunku w ciemno"?
Pocałunek w ciemno 

Chelsea ma 23 lata, prowadzi swoją firmę i od kilku miesięcy jest singielką. Była przez 6 lat w związku z chłopakiem z liceum. Kiedy odszedł, złamał jej serce. Dziewczyna chciałaby znów się zakochać i być kochaną. Jej wymarzony facet powinien być zabawny, lubić przygody, kochać ją i podziwiać. Sama jest pogodną, uśmiechniętą i dobrą dziewczyną. Siostry, które będą towarzyszyły Chelsea w eksperymencie, mówią, że jest delikatna i łagodna.

Teraz, całując 12-tu mężczyzn, będzie miała 12 okazji, by odkryć magię pierwszego pocałunku. „Mam tremę, ale jestem podekscytowana" mówi, dodając „jednego dnia mam pocałować więcej chłopaków niż przez całe moje życie"!

Chelsea pocałuje 12 mężczyzn, a wśród nich zaproszonego przez siostry Stefana. Chłopak jest stolarzem, a ich rodziny od lat się przyjaźnią. Siostry wiedziały, że Chelsea od lat podkochiwała się w przystojnym Stefanie, a on nie podrywał Chelsea tylko dlatego, że do niedawna miała chłopaka. Czy wśród pięciu mężczyzn, których wybierze nasza bohaterka będzie Stefan? Kogo Chelsea zabierze na długie romantyczne randki? Czy znajdzie wsparcie i pomoc, kiedy na jednej z nich zachoruje? Z kim wreszcie spędzi wakacje i czy wraz ze swoim wybrankiem wrócą z nich zakochani?

PREMIERA drugiego odcinka "Pocałunku w ciemno" w sobotę 8 października o godz. 23:15.

Powtórka odcinka:

czwartek, 13 października, 00:40

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Detektywi od zdrad" wykryją romanse
Następny artykuł:

"Detektywi od zdrad" wykryją romanse

tvnpix