Aktualności

"Miłosny test": facet z dwójką dzieci i kobieta-strateg
Miłosny test 

Bohaterami dzisiejszego odcinka jest dwójka 35-latków, którzy poznali się online 9 miesięcy temu, rozmawiają ze sobą, czatują i wysyłają zdjęcia – ale nigdy nie widzieli się na „żywo". Casey był dwukrotnie żonaty, ma dwoje dzieci, które sam wychowuje. „Kiedy się zakochuję, to na zabój" – mówi o sobie. Przyznaje, że „nieprzemyślane ruchy" doprowadziły do kłopotów i rozpadu obu jego związków. Z ostatnią żoną żyje na przyjacielskiej stopie.

Laya 5 lat temu wyszła za mąż, ale szybko się rozwiodła. Przez ostatnie lata miała trzech chłopaków, ale związki z nimi rozpadały się po kilku miesiącach. Laya mówi, że nie lubi, kiedy narusza się jej prywatną przestrzeń i czas. Szanuje to, że Casey ma dzieci, ale czuje się zaniepokojona wiedząc, że nigdy nie byłaby tą najważniejszą w związku z Caseyem.

Dziś Laya i Casey spotkają się „na żywo" a potem spędzą ze sobą tydzień na wyspie bez dostępu do telefonu, internetu i telewizji. Będą tylko we dwoje – aby przetestować swój związek i sprawdzić, czy do siebie pasują. Czy serdecznie pierwsze powitanie to dobra wróżba dla związku? Czy Casey'a uwiedzie strategia Layi, by raz przyciągać, a raz odpychać mężczyznę? Co wspólnego ma gra Yenga z pierwszym pocałunkiem? Co przyniosą kolejne dni na wyspie? Zobaczcie koniecznie, jak Laya i Casey spędzą ze sobą czas w dzień i ... w nocy! Czy zdecydują się opuścić wyspę razem czy osobno? Zapraszamy!

PREMIERA siódmego odcinka "Miłosnego testu" we wtorek 17 lutego o godz. 21:55.

Powtórki odcinka:

piątek, 20 lutego, 00:35

niedziela, 22 lutego, 00:45

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zawalcz o młodszą twarz z "Kliniką urody"!
Następny artykuł:

Zawalcz o młodszą twarz z "Kliniką urody"!

tvnpix