Aktualności

Misja KOBIETA: Jak efektywnie zarządzać czasem?
Misja KOBIETA 
Jak efektywnie zarządzać czasem? Jak organizować swój plan dnia tak, by znaleźć w nim czas dla siebie?

 

Karolina ma 39 lat. Sama wychowuje 2 córki i pracuje jako księgowa. Niestety przez to, że Karolina ma problem z organizacją czasu, sypia czasem po 4 godziny na dobę. Karolina jest tak zabiegana, że nie ma chwili , żeby zadbać o siebie, wypocząć, a co gorsza jej córki skarżą się jej, że mama nie poświęca im czasu.
Misja KobietaMisja Kobieta
Kasia Trawińska, bizneswoman prowadząca firmę działającą w trzydziestu krajach, pomoże Karolinie zorganizować sobie czas tak, żeby codziennie miała dla siebie wolną chwilę.
Misja KOBIETA
Misja KOBIETA
Z pomocą Kasi przyjdzie Ewa Stelmasiak - założycielka instytutu zajmującego się dobrostanem. Pierwsza w Polsce certyfikowana coach wellness, nauczy Karolinę, jak przez organizację zadań w ciągu dnia zadbać o własne szczęście i dobre samopoczucie. Czy z tą pomocą Karolina poradzi sobie z planowaniem czasu?

 

Program dostępny do oglądania na player.pl! Zapraszamy, nowe odcinki w NIEDZIELĘ  o 11:20!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Anna Lewandowska w świątecznym odcinku "Miasta kobiet"!
Następny artykuł:

Anna Lewandowska w świątecznym odcinku "Miasta kobiet"!

tvnpix