Aktualności

"Mistrzowie podrywu": trudna sztuka konwersacji
Mistrzowie podrywu 

Podczas kilku dni kursu okazało się, że największym problemem chłopaków jest sztuka konwersacji z kobietą. Wprawdzie nie brak im odwagi i kursanci nawiązują relacje z płcią piękną, ale większość prób zagadnięcia kończy się fiaskiem, ponieważ chłopcy improwizują, plotą, co im ślina na język przyniesie, nie zastanawiając się, co mówią. Prowadzący postanowił popracować z chłopakami nad ich umiejętnością rozmowy. Na początek zaproponował ćwiczenie w parach polegające na tym, że jeden uczestnik jest sobą, a drugi... odgrywa rolę kobiety. Po raz kolejny okazało się, że przed chłopakami jeszcze ogrom pracy.

Przy okazji tego zadania wyszły na jaw konflikty między uczestnikami. Uwaga wszystkich skupiła się na Adamie, który ma tendencję do tłumaczenia się ze wszystkiego, co bardzo irytuje innych bohaterów programu.

Po ciężkiej pracy Marcin przygotował dla kursantów niespodziankę. Zaprosił do akademii stylistę fryzur, który zajmie się ich fryzurami. Czy zmiana wizerunku doda chłopakom pewności siebie i będziemy świadkami pierwszych sukcesów bohaterów programu?

PREMIERA czwartego odcinka "Mistrzów podrywu" we wtorek 28 marca o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

czwartek, 30 marca, 23:40

piątek, 31 marca, 21:45

niedziela, 2 kwietnia, 23:15

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Renata Kaczoruk o Kubie, swoich wadach i zaletach
Następny artykuł:

Renata Kaczoruk o Kubie, swoich wadach i zaletach

tvnpix