Aktualności

"Mój gruby trener" zawalczy o motywację podopiecznej
Mój gruby trener 

6 lat temu Adonis ważył ponad 140 kilogramów i zaczął mieć poważne kłopoty ze zdrowiem. Jego mocne postanowienie, aby nie tylko schudnąć, ale też prowadzić zdrowy tryb życia, zaowocowało wagą 99 kilogramów i piękną, wyrzeźbioną, muskularną sylwetką. 5 lat temu rozpoczął pracę trenera personalnego. Dziś jego motto brzmi „bądź szczęśliwy". Uważa, że bycie fit i praca nad sobą dają szczęście, satysfakcję i dumę. Nie może uwierzyć, że ludzie otyli nie chcą podjąć trudu i walki o zdrowie i długie, szczęśliwe życie. Podjął się udziału w eksperymencie, bo to zrozumieć.

Jego pacjentką będzie Alisa, 31-letnia nauczycielka z Bronxu, dla której synonimem szczęścia stało się... jedzenie. Alisa waży 140 kilogramów, uwielbia węglowodany, ma obsesje na punkcie czipsów. Jest ambitną perfekcjonistką i osiąga wszystko, czego zapragnie, wyjątkiem jest odchudzanie. Całe życie próbuje schudnąć, ale to się nie udaje. Alisa chciałaby mieć męża i urodzić dzieci, wie jednak, że dopóki nie schudnie – jej marzenia się nie ziszczą. Uważa, że jej czas zaczyna się kurczyć. Postanowiła podjąć jeszcze jedną, skuteczną próbę.

„Kompletny wariat" – to słowa naszej bohaterki na wieść, że Adonis przytyje 30 kg po to, by potem wspólnie chudnąć. Zdradzimy Wam, że pierwsze treningi okażą się kompletną porażką: Alisa zignoruje polecenia trenera, twierdząc uparcie, że nie da rady, że nie ma siły, że to bez sensu. Adonis poczuje się zignorowany i oszukany. Czy jego cierpliwość będzie na tyle duża, że podejmie się kontynuowania treningów? Czy Alisa przełamie się i zacznie ćwiczyć? Przekonajcie się sami oglądając kolejny odcinek!

PREMIERA 8. odcinka programu "Mój gruby trener" w sobotę 22 kwietnia o godz. 23:15.

Powtórki odcinka:

niedziela, 23 kwietnia, 15:10

wtorek, 25 kwietnia,16:40

środa, 26 kwietnia, 20:40

sobota, 29 kwietnia, 11:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Randkowicze w Australii" szukają miłości
Następny artykuł:

"Randkowicze w Australii" szukają miłości

tvnpix