Aktualności

Nadchodzi "Czas na zmianę"!
Nadchodzi "Czas na zmianę"! 
18 lipca na antenie TVN Style ruszy nowy program modowy pt. "Czas na zmianę". W roli prowadzącej zobaczymy stylistkę magazynu "Elle" Karolinę Limbach.

Wyprzedaże, premiery nowych kolekcji, aplikacje zakupowe, second handy - wokół nas jest tyle ubrań, że ciężko odnaleźć w tym modowym gąszczu swój własny styl! Bohaterki nowego programu TVN Style czują, że potrzebują odświeżenia swojej garderoby, chciałyby, by ubiór dodawał im pewności siebie i podkreślał atuty. Same nie wiedzą jednak, co zmienić, ale w decyzji pomoże im stylistka Karolina Limbach, która ogłasza "Czas na zmianę"!

Już 18 lipca na naszej antenie wystartuje zupełnie nowy program modowy, pełen porad i praktycznych patentów.

- Skupiamy się na casualowych, codziennych stylizacjach. Ja mam zamiar tym paniom, które zgłosiły się do naszego programu, pokazać, jak dobrze wyglądać na co dzień - wyjaśnia Karolina, która na co dzień jest stylistką magazynu "Elle", stylizuje sesje zdjęciowe i kampanie reklamowe.

Zapomnijcie o glamour i stylizacjach na wielkie bale. Nasza prowadząca, pokaże uczestniczkom, jak dobrze wyglądać na co dzień, wskaże, jak dodatkowo "podkręcić" ulubione ubrania, by uzyskać efekt WOW i podpowie, jakie fasony lepiej omijać z daleka.

- Różne moje triki, patenty udostępniam tutaj, więc oglądajcie, bo myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie - zachęca Karolina.

Jako że nasza prowadząca w swojej pracy często stylizuje sesje zdjęciowe, to każda z uczestniczek jej programu po metamorfozie również będzie mogła wziąć udział w profesjonalnej, pamiątkowej sesji. A Karolina oczywiście zadba o to, by zdjęcia były wyjątkową pamiątką udziału w programie "Czas na zmianę"!

PREMIERA PROGRAMU "CZAS NA ZMIANĘ" 18 LIPCA O GODZ. 13:00!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Rośliny dla zielonych": co zrobić ze stłuczoną osłonką na doniczkę? Kintsugi!
Następny artykuł:

"Rośliny dla zielonych": co zrobić ze stłuczoną osłonką na doniczkę? Kintsugi!

tvnpix