Aktualności

Powrót do listy

Największy galimatias rodzinny w programie "Dorota was urządzi"

Wiadomości |
Największy galimatias rodzinny w programie "Dorota was urządzi"
Dorota was urządzi 

Dla Asi i Maćka dzieci to cały ich świat. Chcą im dać wszystko to, czego sami nie zaznali w dzieciństwie. Zwłaszcza Asia, która ze swoją siostrą wychowała się w domu dziecka, pragnie przychylić maleństwom nieba. Rok temu bohaterowie kupili wymarzone mieszkanie. Razem z nimi zamieszkała w nim siostra Asi – Halina. Dziś opuszcza ona ich dom i idzie na swoje. Pokój dziecięcy, który zajmowała, może teraz być dostosowany do potrzeb Kostka i Antosi. Dorota Szelągowska ma do wykonania poważną misję. Musi wyzwolić salon z dziecięcego oblężenia zabawkami i przywrócić intymność rodzicom.

Po krótkiej przerwie do łask wróci nieśmiertelna farba tablicowa. Dorota chyba już się za nią bardzo stęskniła, bo to przecież idealny i prosty sposób na stworzenie kreatywnego pokoju. Jednak tym razem uniwersalna czarna tablicówka stanowić będzie tło. Co się na niej pojawi? Kilka elementów niespodzianek. W jednej z nich swoje palce będzie maczać siostra Asi – Halina. Dorota sprytnie wykorzysta jej talent plastyczny. W pokoju stanie także piętrowe łóżko w postaci domku, zawisną pomysłowe półki na książki, a także pojawi się kilka sprytnych sposobów na przechowywanie zabawek.

Jednak urządzanie dziecięcej przestrzeni nie jest jedynym wyzwaniem, którego podejmą się Dorota i Darek Stolarz w premierowym odcinku programu najnowszej serii. Ponieważ przerwa w produkcji trochę ich rozleniwiła i rozbudziła łakomstwo, pora zawalczyć o sylwetkę na lato. Na oczach telewidzów będą zrzucać zbędne kilogramy. Ile wskazuje obecna waga? I jaka liczba ma się pojawić na skali podczas końcowego ważenia w finałowym, dwunastym odcinku?

I to nadal nie wszystko. Mnóstwo nowości czeka widzów tej wiosny. Na planie pojawi się jeszcze jeden bohater, a raczej bohaterka, suczka prowadzącej o imieniu Katastrofa. Ponieważ przez cały poprzedni sezon była zazdrosna o to, że jej pani jest zajęta metamorfozami, teraz Dorota postanowiła ją wprowadzić w tajniki swojej pracy. Jednak nie jest ona jedynym psem, którego właściciel angażuje się tak mocno w ten program. Gdzie ukrywa się jeszcze jeden psi fan „Dorota was urządzi"? I jaką deklarację wygłosi prowadząca pod adresem wszystkich psów? Sprawdźcie w premierowym odcinku, już 1 kwietnia w TVN Style!

EMISJA pierwszego w nowym sezonie odcinka "Dorota was urządzi" w sobotę 15 lipca o godz. 16:45.

Powtórki odcinka:

niedziela, 16 lipca, 9:10

środa, 19 lipca, 21:40

czwartek, 20 lipca, 23:55

sobota, 22 lipca, 9:45

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Niecik myślał, że w "Agencie" będzie Wojewódzki! A co sądzi o Anderszu?
Następny artykuł:

Niecik myślał, że w "Agencie" będzie Wojewódzki! A co sądzi o Anderszu?

tvnpix