Aktualności

powrót do listy

"Nastolatki w ciąży" opuszczone przez ojców dzieci

Wiadomości |
"Nastolatki w ciąży" opuszczone przez ojców dzieci
Nastolatki w ciąży 

Amy jest jedynaczką i mieszka z mamą pod Edynburgiem. Dziewczyna zaszła w ciążę, mając 15 lat. "Miałam chłopaka, kochałam go, nie zabezpieczaliśmy się" - mówi Amy. Kiedy przekonała się, że jest w ciąży - powiedziała mamie i chłopakowi. Mama była w szoku, ale oznajmiła "trudno, stało się", chłopak też był w szoku i oświadczył, że nie chce dziecka.
Dziewczyna będąc w 3 miesiącu, poznała Daniela, który jest starszy o 5 lat, ma sprecyzowane plany zawodowe, akceptuje ciążę dziewczyny, chce zostać ojcem malucha, choć go nie spłodził.

Amy w towarzystwie mamy i Daniela idzie na USG, które powinno określić płeć dziecka. Chłopak czy dziewczyna? Jak jej najbliżsi zareagują na wieści? Czy biologiczny ojciec dziecka zainteresuje
się maluchem? Jak się czuje Amy po porodzie?

Tasha ma 16 lat i 3-miesięczną córeczkę Macy. Zaszła w ciążę za pierwszym razem, nie stosowała antykoncepcji. Tasha przyznaje, że jako nastolatka strasznie rozrabiała, była agresywna, wpadała
w szał, kiedy coś szło nie po jej myśli, piła, paliła, imprezowała do rana, a rodzice nie mogli jej opanować. Mama zagroziła córce, że jeśli wpadnie - wyrzuci ją z domu. I dotrzymała słowa.

Tasha musiała się wyprowadzić, zamieszkała w wynajętym mieszkaniu, musi sama opiekować się Macy, prać, sprzątać, robić zakupy, płacić rachunki z pieniędzy z zasiłku... Były chłopak nie zainteresował się córką. Rodzice uważają, że to jedyny sposób, by Tasha oprzytomniała, wydoroślała i by "wróciła do rodziny". Czy mają rację?

PREMIERA 6. odcinka "Nastolatek w ciąży" w piątek 6 października o godz. 23:30.

Powtórki odcinka:

sobota, 7 października, 18:45

niedziela, 8 października, 7:45

wtorek, 10 października, 16:55

czwartek, 12 października,  00:40

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"W roli głównej": Natalia Siwiec
Następny artykuł:

"W roli głównej": Natalia Siwiec

tvnpix