Aktualności

Natalie i Lance w "Doskonałości spod skalpela"
Doskonałość spod skalpela 

Do doktorów Zacharii i Penn'a trafi 24-letnia Natalie. Piękna, atrakcyjna, smukła i radosna młoda kobieta libańskiego pochodzenia. Na wszystkich wrażenie robią jej orzechowe, ogromne, piękne oczy i ich śliczna ciemna oprawa. Natalie nie znosi swojego nosa – czyżby to kaprys i nieuzasadniona fanaberia? Doktor Zacharia potwierdzi jednak – nos Natalie jest wyjątkowo szeroki i wystający, uwagę zwracają też rozbudowane mięśnie wokół ust. Jest powód do operacji.

Dziewczyna przejdzie wszystkie konsultacje, omówi z doktorami zabieg w obrębie nosa i postępowanie dotyczące nakładek na zęby. Wraz z naszymi kamerami prześledzicie zabieg i rekonwalescencję Natalie. Obolała, opuchnięta, ale szczęśliwa dziewczyna z niecierpliwością oczekuje na zdjęcie szyny i bandaży.

Do lekarzy zgłosi się też Lance, 33-letni projektant ogrodów miejskich, który chciałby wybielić pożółkłe zęby. Już podczas konsultacji doktor Zacharia zauważy skrzywiony nos Lance'a i dowie się o jego spektakularnym schudnięciu. Czyżby pobyt mężczyzny w klinice skończył się poważniejszymi zabiegami? Dlaczego doktor Zacharia nie zakwalifikuje od razu Lance'a do operacji wyprostowania przegrody nosowej?

PREMIERA drugiego odcinka "Doskonałości spod skalpela" w sobotę 19 listopada o godz. 20:30.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Wspólny projekt i inne pomysły Martyna i Mary
Następny artykuł:

Wspólny projekt i inne pomysły Martyna i Mary

tvnpix