Aktualności

NIEOCZYWISTE MIEJSCA: Nowoczesne stodoły!
Nieoczywiste miejsca 3. odcinek 9. 
Właściciele tych domów cenią sobie proste formy i kąty. W swoich Nieoczywistych Miejscach nie widzieli przestrzeni dla łuków, fal i zawijasów. Te domy są jednak dowodem na to, że mniej znaczy więcej, a w prostocie siła!

Bryła domu Natalii i Romana została wymuszona przez położenie działki, bo najważniejsza była izolacja od ulicy i otwarcie na ogród. Oba cele udało się osiągnąć, a zalesiona działka jest częścią prostego i długiego domu dzięki ogromnym przeszkleniom.

A czy można mieszkać w kontenerze? Można, czemu nie! Ola i jej mąż zobaczyli dom z kontenerów w jednym z zagranicznych programów i od razu wiedzieli, że będą mieć taki sam w Polsce. Niemal własnoręcznie połączyli cztery puste kontenery w przytulny dom dla czteroosobowej rodziny
Połowy ryb kojarzą się najczęściej z jeziorami i morzem, ale nasi kolejni bohaterowie znaleźli swoje miejsce wśród stawów w okolicy Grodziska Mazowieckiego. Podczas pandemii Maja postanowiła stworzyć tam azyl dla warszawiaków pracujących na home office i dla wszystkich szukających spokoju niedaleko miasta. W ten sposób powstały trzy domki na palach, które wyróżniają się prostym kształtem, oszczędną formą i szklanymi ścianami dającymi widok na wodę.

 

Premiera 9. odcinka "Nieoczywistych miejsc" w niedzielę, 16 października o 14:05 w TVN Style. Wszystkie odcinki programu dostępne na player.pl.
Powtórki odcinka:
  • poniedziałek, 17 października 14:20
  • poniedziałek, 17 października 21:20
  • piątek, 21 października 21:50
  • sobota, 22 października 17:30

 

Zobacz fragment z poprzedniego odcinka:

Nieoczywiste miejsca 3. odcinek 8.
Nieoczywiste miejsca 3. odcinek 8.

 

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Salon Sukien Ślubnych: Pamela potrafi powiedzieć "nie". Czy znajdzie suknię dla siebie?
Następny artykuł:

Salon Sukien Ślubnych: Pamela potrafi powiedzieć "nie". Czy znajdzie suknię dla siebie?

tvnpix