Aktualności

Powrót do listy

Joga twarzy ratunkiem dla skóry. Oto trzy proste ćwiczenia!

Wiadomości |
Joga twarzy ratunkiem dla skóry. Oto trzy proste ćwiczenia!
"Niezły skład": joga twarzy ratunkiem dla skóry. Oto trzy proste ćwiczenia! 
Oprócz kosmetyków dobrym sposobem na zachowanie młodej i zdrowej skóry jest joga twarzy. Certyfikowana instruktorka pokazała nam trzy proste ćwiczenia. Sprawdź je!

Problemy z jędrnością skóry dotykają wiele z nas i dlatego na rynku wciąż pojawiają się nowe rozwiązania tego problemu. W ostatnim odcinku programu "Niezły skład" Justyna Obolewicz starała się pokazać nam te warte naszej uwagi, które rzeczywiście mogą pomóc nam w walce ze starzeniem się skóry. Pierwszym, najpopularniejszym rozwiązaniem zdają się być kosmetyki. Nie są one jednak jedyną drogą, by poprawić jakość swojej skóry.

Ciekawym, tanim i bardzo skutecznym sposobem na uniknięcie zmarszczek i zachowanie młodej twarzy jest joga twarzy. Codzienne jej praktykowanie pozwala na skuteczne poradzenie sobie z wieloma problemami. Tutaj najważniejsza jest regularność, o czym opowiedziała jak certyfikowana instruktorka jogi twarzy Marta Kucińska.

Ekspertka pokazała nam trzy proste ćwiczenia, które należy wykonywać po sobie. Całość trwa zaledwie kilka minut, które każda z nas może wygospodarować w ciągu dnia. Optymalnie jest wykonywać te ćwiczenia raz dziennie, a najlepiej dwukrotnie – rano i wieczorem.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Patent na święta" TEGO NIE BYŁO W TV: prezent, który ucieszy każdą kobietę
Następny artykuł:

"Patent na święta" TEGO NIE BYŁO W TV: prezent, który ucieszy każdą kobietę

tvnpix