Aktualności

powrót do listy

"Niezwykłe przypadki medyczne": Ula poparzona w dzieciństwie

Wiadomości |
"Niezwykłe przypadki medyczne": Ula poparzona w dzieciństwie
Niezwykłe przypadki medyczne 

Czy czas leczy rany? To pytanie zadaje sobie niejedna osoba, która w swoim życiu zmaga się z traumatycznymi wspomnieniami. Nawet po upływie wielu lat od tragedii, większość nie jest w stanie pogodzić się z przeszłością i tym samym wyrzucić z pamięci przykre chwile.

Ula nieustannie wspomina dzień, w którym jej beztroskie i szczęśliwe dzieciństwo w jednej sekundzie przepełnił ból i cierpienie. Miała zaledwie 10 lat, kiedy uległa bardzo poważnemu poparzeniu. Sięgając do szafki kuchennej, wylała na siebie gar z gorącą wodą. W jednej chwili z tej małej dziewczynki wydobył się przeraźliwy krzyk. Małgorzata, chcąc jak najszybciej pomóc siostrze, jednym ruchem zdjęła wełnianą sukienkę z poparzonego ciała Uli. Nieświadomie wraz z tkaniną zerwała skórę, która wtopiła się w ubranie. Lekarze dawali jej 24 godziny życia. Jednak ta dzielna osoba nie poddała się i rozpoczęła prawdziwą walkę.

Wrzątek poparzył znaczną część ciała Urszuli, pozostawiając na nim rozległe ślady. Dzisiaj blizny i bliznowce pokrywają jej ręce, część twarzy i głowy, a także dekolt oraz piersi. To, jak sama twierdzi, pozbawiło ją kobiecości.

Ula ślady przeszłości skrywa pod bluzkami z długimi rękawami, zapiętymi pod samą szyją. Ten nieszczęśliwy wypadek pozostawił blizny także na duszy kobiety, która od wielu lat unika kontaktu z innymi ludźmi. Czy doktor Gojdź zdoła pomóc Urszuli zapomnieć o tak bolesnej przeszłości i sprawić, że zacznie na nowo żyć?

EMISJA drugiego odcinka "Niezwykłych przypadków medycznych" w środę 11 stycznia o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

sobota, 14 stycznia, 10:15 i 18:15

niedziela, 15 stycznia, 8:40

wtorek, 17 stycznia, 17:25

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Natalie i Lance w "Doskonałości spod skalpela"
Następny artykuł:

Natalie i Lance w "Doskonałości spod skalpela"

tvnpix