Aktualności

Powrót do listy

Tutaj "Nowej misji ratunkowej" potrzebują aż dwa pomieszczenia!

Wiadomości |
Tutaj "Nowej misji ratunkowej" potrzebują aż dwa pomieszczenia!
"Nowa misja ratunkowa": Ula Chincz rozmawia z Michałem i Filipem. S02E04 

Ten odcinek "Nowej misji ratunkowej" będzie inny niż wszystkie, bo po raz pierwszy Ula weźmie na warsztat balkon. Ale to nie wszystko, bo zajmie się też drugim pomieszczeniem - pokojem dwóch uroczych chłopców!

Daria i Paweł i ich dwa szczęścia Michał i Filip mieszkają w bloku na warszawskim Bemowie. Marzył im się balkon, na którym będą mogli usiąść wypić kawę i na którym chłopcy będą się mogli trochę pobawić. Udało im się jedynie go zabudować i zagracić. Z kolei młodsze pokolenie całkowicie zdominowało zabawkami swój pokój. Książeczki, klocki, samochodziki, rowerki i masa innych rzeczy plus dwa niepraktyczne łóżka w tym malutkim pokoiku całkowicie wypełniło przestrzeń. Nic dziwnego, że wezwali na pomoc naszą Ulę.

A ona, jak zwykle, zacznie od segregacji i pozbycia się rzeczy zbędnych. Zabawki chłopców nieodpowiednie do ich wieku zostaną przekazane bardziej potrzebującym, tak samo ubranka. W pokoju pojawi się wymarzone piętrowe łóżko, z szufladami do przechowywania – tym sposobem zaoszczędzimy masę miejsca. Ula wstawi szafkę z szufladami z posegregowanymi tematycznie zabawkami oraz półeczki na książeczki. Pojawią się nowe lampki i pościel. Zmienimy kolor ścian, żeby całości nadać bardziej chłopięcego charakteru. Poznamy też patent Uli na przechowywanie pluszaków.

Na balkonie z kolei powstanie kącik do odpoczynku, ale najpierw bezpieczeństwo – Ula zabezpieczy wszystkie dziury. Pojawią się siedziska ze starych skrzyń z możliwością przechowywania, stolik oraz ręcznie robione poduchy. Dowiemy się też, jakie kwiaty najlepiej hodować na takim balkonie oraz jak samemu zrobić listwę na ścianę z doniczkami. Całości dopełni ciekawe oświetlenie i dywanik.

EMISJA 4. odcinka "Nowej misji ratunkowej" w sobotę 25 stycznia o godz. 16:50.

Powtórki odcinka:

wtorek, 28 stycznia, 14:55

środa, 29 stycznia, 18:55

piątek, 31 stycznia, 12:55

sobota, 1 lutego, 6:45

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"W czym do ślubu?": córka i mama połączone doświadczeniem choroby
Następny artykuł:

"W czym do ślubu?": córka i mama połączone doświadczeniem choroby

tvnpix