Aktualności

powrót do listy

"Nowa misja ratunkowa": stos ubrań, który przerósł Ulę Chincz

Wiadomości |
"Nowa misja ratunkowa": stos ubrań, który przerósł Ulę Chincz
Lawina ciuchów w garderobie Oli i Michała w "Nowej misji ratunkowej" 

- Garderoba nas pokonała - z tymi słowami zgłosili się do nas Ola i Michał, bohaterzy trzeciego odcinka "Nowej misji ratunkowej". Ich problem to stanowczo zbyt duża ilość rzeczy i źle zaprojektowana przestrzeń garderoby i przedpokoju. Wraz z dwójką dzieci posiadają około 200 par butów - w połowie oczywiście nie chodzą. W bardzo głębokich półkach rzeczy giną, a kiedy chcą coś wyjąć, wszystko ląduje na podłodze. Dojście do deski do prasowania jest zabarykadowane ubraniami sezonowymi, tymi świeżo wypranymi i tymi „na co dzień”. W tym wszystkim poupychana jest pokaźna kolekcja damskich torebek, około setka czapek dziecięcych na każdy sezon, obrusy, ozdoby, rolki i wiele innych rzeczy. Jest tego tyle, że ciężko się ruszyć, a co dopiero coś znaleźć.

Z odsieczą przychodzi Ula, która pomoże naszym kochającym zakupy bohaterom pozbyć się ubrań nieużywanych i niepotrzebnych, czy po prostu źle na nich leżących. Mniej używane rzeczy zostaną pochowane w przeźroczyste pudła, a te zajmujące dużo miejsca w worki próżniowe. Następnie Ula wraz z Michałem zamontuje nowe drążki na ubrania, przy okazji Ula powie, jak ważne są odpowiednio dobrane wieszaki. Poznamy patent Uli na przechowywanie damskich torebek, pojawi się też spersonalizowana skrzynia na narzędzia. Dowiemy się też, jak mądrze zagospodarować przestrzeń w przedpokoju.

Zmiana będzie bardzo duża, a radość naszych bohaterów jeszcze większa! Jeśli chcecie poznać masę sposobów na organizację przestrzeni w garderobie i przedpokoju, oglądajcie „Nową misję ratunkową”.

PREMIERA 3. odcinka "Nowej misji ratunkowej" w sobotę 16 marca o godz. 16:40.

Powtórki odcinka:

wtorek, 19 marca, 20:40

środa, 20 marca, 16:55

piątek, 22 marca, 13:45

sobota, 23 marca, 7:35

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Mama Marcelinki popłakała się po wejściu do jej nowego pokoju
Następny artykuł:

Mama Marcelinki popłakała się po wejściu do jej nowego pokoju

tvnpix