Aktualności

Powrót do listy

"Nowa misja ratunkowa": piwnica, w której straszy... bałagan!

Wiadomości |
"Nowa misja ratunkowa": piwnica, w której straszy... bałagan!
Zwiastun nowego sezonu "Nowej misji ratunkowej" 

W pierwszym odcinku „Nowej misji ratunkowej” Ula Chincz wyląduje w Pabianicach. Marta i Kuba zgłosili się do programu, ponieważ potrzebują pomocy w ogarnięciu piwnicy. Gdy decydowali się na zakup domku jednorodzinnego, to właśnie to pomieszczenie było jednym z argumentów „za”. Para zakładała, że piwnica będzie pełniła rolę pralni, spiżarni i domowego magazynu. Miało być pięknie i funkcjonalnie, tymczasem… pranie wysypuje się z misek, sezonowe ubrania kurzą się na wieszaku, a pająki rozciągają kolejne sieci pod sufitem. Kuba nie potrafi się tam odnaleźć, Marta nie cierpi tam schodzić, a seniorka rodu, babcia Jadwiga, nazywa piwnicę tragiczną. To wszystko brzmi jak wyzwanie dla Uli.

Na dobry początek z piwnicy znikną wszystkie zalegające tam rzeczy. Marta wraz z Ulą zajmie się ich segregacją. A ta będzie bezlitosna. Zresztą przekonacie się sami, co stanie się z garniturem ślubnym Kuby. Poza tym Ula pokaże kilka patentów na przechowywanie ozdób świątecznych. W końcu każdy z nas ma w domu bombki, lampki i inne gadżety, które wyciągamy raz do roku. Jak je pakować, żeby rok później rozpakowywanie było przyjemnością?

W piwnicy bohaterów pierwszego odcinka Ula znajdzie także wielką, drewnianą paletę, z której zrobi stojak na sprzęt fotograficzny Marty. Ten patent to także idealne rozwiązanie, aby w porządku przechowywać łopaty, grabie czy miotły. Czy „tragiczna piwnica” zmieni się w przytulne miejsce? O tym przekonacie się w sobotę 2 listopada o 16:50!

PREMIERA 1. odcinka "Nowej misji ratunkowej" w sobotę 2 listopada o godz. 16:50.

Powtórki odcinka:

wtorek, 5 listopada, 15:25

środa, 6 listopada, 19:40

piątek, 8 listopada, 14:10

sobota, 9 listopada, 7:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Ach, ten ślub!": ta para traktuje psy jak dzieci! Co zrobią z "synciami" podczas wesela?
Następny artykuł:

"Ach, ten ślub!": ta para traktuje psy jak dzieci! Co zrobią z "synciami" podczas wesela?

tvnpix