Aktualności

Powrót do listy

"Nowa misja ratunkowa": Ula Chincz jako dobra wróżka w pokoju Marysi

Wiadomości |
"Nowa misja ratunkowa": Ula Chincz jako dobra wróżka w pokoju Marysi
"Nowa misja ratunkowa": Marysia o bałaganie w swoim pokoju 

Pokój dziecięcy powinien być jak z bajki. Niestety pokój 3-letniej Marysi, bohaterki drugiego odcinka „Nowej misji ratunkowej", potrzebuje pomocy jakiejś dobrej wróżki. W tej roli, niezastąpiona Ula Chincz!

Marysia wraz z rodzicami Magdą i Radkiem, a także bratem Tadziem mieszka na warszawskim Wilanowie. Jej pokoik był kiedyś sypialnią rodziców, którzy przenosząc się do innego pomieszczenia zostawili córeczce w spadku – beżowe ściany, ciemny żyrandol czy półkę z książkami pod sufitem. Małej Marysi taki wystrój zdecydowanie nie odpowiada, więc większość czasu spędza na zabawach w salonie. Magda z Radkiem bardzo by chcieli, żeby ich córeczka w końcu polubiła swój pokoik, dlatego z głową pełną pomysłów nadciąga Ula!

Z pomieszczenia znikną wszystkie rzeczy, które nie należą do Marysi. Ula zaproponuje nowe ustawienie mebli, dzięki czemu w pokoju uda się wydzielić dwie strefy – do zabawy i relaksu. Na ścianach pojawi się lodowy błękit, ponieważ niebieski to ulubiony kolor małej bohaterki tego odcinka. Ula pokaże jak w prosty sposób odświeżyć meble w pokoju dziecięcym, a także własnoręcznie wykona dla Marysi lampkę z... karmnika dla ptaków. Ale to nie wszystko! Jeżeli wasze dziecko uwielbia rysować i malować przekonacie się, że może to robić także na ścianie. Ula wraz z Radkiem zainstaluje rozwijaną rolkę, dzięki której Marysia będzie mogła rozwijać swoje talenty plastyczne, a ściany w pokoju nie ucierpią.

Czy nowy pokój spełni oczekiwania 3-letniej Marysi? Oglądajcie drugi odcinek „Nowej Misji Ratunkowej" w sobotę 9 listopada o 16:45!

PREMIERA 2. odcinka "Nowej misji ratunkowej" w sobotę 9 listopada o godz. 16:45.

Powtórki odcinka:

wtorek, 12 listopada, 15:25

środa, 13 listopada, 20:40

piątek, 15 listopada, 14:10

sobota, 16 listopada, 7:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Studio urody": makijaż, który zamaskuje wszystkie niedoskonałości
Następny artykuł:

"Studio urody": makijaż, który zamaskuje wszystkie niedoskonałości

tvnpix