Aktualności

Nowożeńcy szukają swojego pierwszego domu
Łowcy domów do remont 

Nowożeńcy Heather i Jesse mają dość wynajmowanego mieszkania i szukają swojego pierwszego domu w ukochanej okolicy, w Long Island. On ma 29 lat i jest księgowym, ona: 30 i projektuje ozdobne elementy ubrań. Poznali się 4 lata temu w barze, gdzie Jesse grał w zespole, a Heather... zmusiła go, aby postawił jej drinka.

Zwariowana Heather preferuje parterową nieruchomość, chętnie w stylu hiszpańskim, zależy jej na wyjątkowej atmosferze i uroku domu, jest też gotowa na dziwne, ale oryginalne rozwiązania. Chciałaby, aby pomieszczenia różniły się miedzy sobą i miały odrębny charakter. Jak „dogada się" z Jessem, dla którego marzeniem jest nowoczesny dom o prostych liniach, otwartych przestrzeniach i raczej minimalistycznym wyglądzie? Na szczęście oboje młodzi zgadzają się, co do ilości sypialni, łazienek, dużej kuchni i obojgu bardzo zależy na ładnym podwórku.

Agentka nieruchomości pokaże nowożeńcom trzy nieruchomości mieszczące się w budżecie: zabytkowy dom z początków XX wieku, niewielki dom w hiszpańskim stylu oraz prosty obszerny dom o nieciekawej elewacji frontowej, ale atrakcyjny wewnątrz. Czy któryś z nich spełni wszystkie warunki i potrzeby, a jednocześnie spodoba się obojgu małżonkom? Czy dom będzie wymagał dużego remontu, czy tylko pobieżnego odświeżenia? Zapraszamy na kolejny odcinek naszego programu!

PREMIERA trzeciego odcinka "Łowców domów do remontu" w sobotę 17 grudnia o godz. 14:00.

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 19 grudnia, 15:25

wtorek, 20 grudnia, 7:55

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Imprezowicze z Newcastle
Następny artykuł:

Imprezowicze z Newcastle

tvnpix