Aktualności

BEZ TABU - NOWY SEZON
BEZ TABU sezon 2 
Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach nie ma już miejsca na tematy tabu w przestrzeni publicznej. Nic bardziej mylnego!

 

Program BEZ TABU powraca z nowym sezonem. Agata Młynarska zagłębi się w świat tęczowych rodzin oraz osób aseksualnych. Spotka się z też z seks workerkami oraz dowie się, jak wygląda sfera seksualna osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi.

PREMIERA: 23 KWIETNIA, SOBOTA, GODZ. 23.10

Intymność to temat, który nadal budzi kontrowersje, a u co wrażliwszych osób wywołuje rumieniec na twarzy. W szkołach brakuje edukacji seksualnej, a rodzice nie zawsze wiedzą jak rozmawiać o niej z dziećmi, w efekcie czego źródłem informacji staje się Internet. Jednak to, co możemy tam znaleźć, przyprawia o gęsią skórkę. Dlatego wraz z Agatą Młynarską zapraszamy na program, w którym o seksie porozmawiamy mądrze i bez tabu. Postawimy na rzetelność i fachową wiedzę, a do dyskusji zaprosimy najwybitniejszych ekspertów: seksuologów, psychologów i lekarzy. Zmierzymy się z najważniejszymi zagadnieniami w sferze intymnej. W tym sezonie dowiemy się, jak żyje się tęczowym rodzinom w Polsce, dlaczego praca seksworkerek jest ciągle tematem tabu, jak w świecie pełnym seksu odnajdują się aseksualni oraz jak wygląda seksualność osób z niepełnosprawnością intelektualną.
Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

Seksualność kobiet od zawsze jest wykorzystywana i wiele osób świetnie na niej zarabia. Problem pojawia się wtedy, kiedy ktoś chce sam czerpać z niej zyski. To też zajęcie, wokół którego przez lata narosło wiele anegdot i stereotypów. Agata Młynarska zaprosiła do rozmowy trzy seksworkerki: Olę (25 l.), Olgę (25l.) oraz Sylvię (24l.). Każda z nich ma przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w tym zawodzie. Jak wygląda ich praca? Kiedy i jak zaczynały? Kim są ich klienci? Co jest dla dziewczyn najważniejsze i najtrudniejsze? O czym marzą? Bez ściemy, bez ograniczeń i prosto z mostu - właśnie tak odpowiadają na pytania dziennikarki bohaterki tego odcinka.
Zapraszamy!

Zobacz też:
"Bez tabu": Agata Młynarska o edukacji seksualnej w Polsce
"Bez tabu": Agata Młynarska o edukacji seksualnej w Polsce
"Bez tabu": nastolatki o wychowaniu do życia w rodzinie. "To opinie, nie informacje"
"Bez tabu": nastolatki o wychowaniu do życia w rodzinie. "To opinie, nie informacje"

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Miasto Kobiet: poród w domu i odejście z kościoła?
Następny artykuł:

Miasto Kobiet: poród w domu i odejście z kościoła?

tvnpix