Aktualności

O "Zdrowiu bez tajemnic"
Zdrowie bez tajemnic 

W pierwszym odcinku „Zdrowia bez tajemnic” Isla Traquair zajmie się między innymi krepującym problemem nieświeżego oddechu. Co jest jego przyczyną? Wbrew pozorom wywołują go nie, jak się powszechnie uważa, choroby żołądka a… brudny język i bakterie, które się na nim gromadzą. Popularne środki zaradcze to cukierki miętowe, albo pietruszka. Czasami jednak one nie wystarczają i trzeba wytoczyć cięższe działa. Pod czujnym okiem Isli kilkoro ochotników przeprowadzi test produktów zwalczających nieświeży oddech. Jego rezultaty mogłyby niejednego zaskoczyć.

Następnie wnikliwa reporterka zbada, jakie są najskuteczniejsze metody leczenia alergii. Obecnie cierpi na nią prawie każdy. W odkryciu przyczyn przeważnie pomagają testy alergiczne. Jednym z częstych powodów uczuleń może być kurz i sierść zwierząt. Oprócz odpowiednio dobranych lekarstw, konieczna też jest dbałość o czystość otoczenia. Isa zmierzy się z kilkoma modelami odkurzaczy i sprawdzi, który z nich najlepiej poradzi sobie z brudem.

Odkurzanie jest świetnym ćwiczeniem, ale czy żeby mieć wspaniale wyrzeźbioną sylwetkę wystarczy tylko trening? Gama urządzeń do ćwiczeń w domu jest szeroka, dlatego Isla przetestuje te najbardziej popularne. Pomoże jej w tym grupa ochotników, która weźmie udział w zbiorowym treningu. Z czym zmagali się nasi testerzy i jakie sprzęty według nich są najlepsze? Zobaczcie sami!

PREMIERA 1. odcinka "Zdrowia bez tajemnic" w środę 3 września o godz. 20:55.

Powtórki odcinka:

piątek, 6 września, 13:40

niedziela, 8 września, 7:05

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Agnieszka Szulim o finansach gwiazd
Następny artykuł:

Agnieszka Szulim o finansach gwiazd

tvnpix