Aktualności

Pani Gadżet rusza na biwak!
Pani Gadżet 
W tym odcinku Pani Gadżet rusza na biwak! Specjalnie dla miłośników spania pod chmurką, gotowania na przenośnej kuchence, ładowarek solarnych i rozbijania namiotów Ania Nowak-Ibisz wyszukała gadżety, bez których taki wyjazd się nie obejdzie.

 

Co będziemy jeść? To, co ugotujemy na kuchence turystycznej – a w odcinku pokażemy nie jedną, ale dwie, do wyboru. Składany czajnik przyda się do zagotowania wrzątku i, w razie potrzeby, odgrzania obiadu. Jeśli nie wyobrażacie sobie wakacji w dziczy bez sprzętów wymagających ładowania, nie musicie się tym martwić. Ania pokaże zarówno ładowarkę solarną idealną do smartfonów, jak i przenośną stację zasilania, którą możecie ładować aż 9 sprzętów równocześnie. To urządzenie ma moc!
Pani Gadżet
Pani Gadżet

Ale nawet w takich warunkach warto zadbać o klimat i relaks. Do tego przyda się girlanda solarna (z funkcją ładowarki, w końcu to gadżet!) i hamak, który pomieści dwie osoby. A jeśli komuś niestraszne mniej wygodne warunki, może skorzystać ze składanego siedziska. Wieczory przy ognisku? Wszyscy na pewno docenią urządzenie odstraszające owady!

W tym odcinku Ania również odwiedzi #kobiecybizneswtvnstyle – tym razem pozna historię Agnieszki, która razem z ukochaną babcią robi unikatowe lalki, łącząc tradycję z nowoczesnym podejściem do biznesu.
PANI GADŻET premiera 28 kwietnia, CZWARTEK o 22:25! Zapraszamy!
Wszystkie odcinki dostępne też na player.pl !
Powtórki:
  • sobota, 30 kwietnia 14:50
  • niedziela, 1 maja 21:40
  • wtorek, 3 maja 20:50
  • środa, 4 maja 15:10

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Czas na zmianę: metamorfoza Darii
Następny artykuł:

Czas na zmianę: metamorfoza Darii

tvnpix