Aktualności

Powrót do listy

Olga Legosz i Kaja Kraska na liście 100 Kobiet Forbes Women 2021

Wiadomości |
Olga Legosz i Kaja Kraska na liście 100 Kobiet Forbes Women 2021
Olga Legosz i Kaja Kraska 
Magazyn "Forbes Women" jak co roku opublikował listę 100 Kobiet, które szczególnie zwróciły uwagę redakcji. Wśród nich są Olga Legosz z "Miasta Kobiet" i Kaja Kraska z programu "Jak siostry".

"Forbes Women" to magazyn skierowany do aktywnych i przedsiębiorczych kobiet. Raz w roku publikuje zestawienie 100 kobiet, które szczególnie zwróciły uwagę redakcji. Celem Listy 100 Kobiet Forbes Women jest wyrażenie uznania dla ich inicjatyw, postaw i zawodowych osiągnięć.

- Są na niej polityczne liderki, aktywistki, przedstawicielki biznesu, artystki i innowatorki. Jesteśmy przekonane i przekonani, że nasza lista to inspirujące i motywujące do działania zestawienie, które wyraźnie pokazuje, że dzięki kobietom świat staje się coraz lepszym miejscem - czytamy w czasopismie.

Na liście obok m.in. znanej Wam z 9. odcinka "Inspirujących kobiet" Olgi Malinkiewicz czy Dominiki Kulczyk, znalazły się też dwie prowadzące TVN Style: Olga Legosz z "Miasta Kobiet" i Kaja Kraska z programu "Jak siostry".

Olga została wyróżniona w kategorii Aktywistki / Działaczki. Doceniono jej wkład w szerzenie wiedzy o autyzmie, który zdiagnozowano u jej młodszej córki.

- Lubi łamać tabu i poruszać niełatwe tematy. Jednym z nich jest autyzm, który w publicznej dyskusji obrósł mitami i brakiem zrozumienia - czytamy w "Forbes Women". - Olga, prywatnie mama Tosi ze spektrum autyzmu, przerwała tę ciszę, szczerze opowiadając, jak wygląda jej codzienne życie. Jak mówi, chce zaprzyjaźniać świat z autyzmem.

Nazwisko Kai Kraski magazyn wymienia w kategorii "Odkrycia".

- Podróżniczka, blogerka. Razem z kolegą Mateuszem tworzy „Globstory” jeden z najważniejszych i najpopularniejszych kanałów podróżniczych na YouTubie - pisze o niej "Forbes Women". - Jej tegoroczny film o Masajach w ciągu pierwszego miesiąca miał 6,5 mln wyświetleń na YouTubie, a powstał po spotkaniu Stephanie - białej Europejki, która dziewięć lat temu zdecydowała się wyjść za mąż za Masaja i zamieszkać w masajskiej wiosce.

Gratulujemy Oldze i Kai oraz wszystkim pozostałym wyróżnionym kobietom. Inspirujcie nas dalej!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Bez tabu": menopauza. Jak się do niej przygotować i ją przeżyć?
Następny artykuł:

"Bez tabu": menopauza. Jak się do niej przygotować i ją przeżyć?

tvnpix