Aktualności

Oni marzą o "Życiu bez wstydu"
Życie bez wstydu 

Czasami nawet niewinne żarty mogą przerodzić się w prawdziwą tragedię. Najlepiej wie o tym Oktawian, dla którego zabawa z groźnym psem skończyła się utratą czubka nosa. Niecodzienny przeszczep skóry z czoła, któremu został poddany mężczyzna i drastyczna zmiana wyglądu spowodowały, że nieśmiały dotąd chłopak jeszcze bardziej zamknął się w sobie. Zaciekawione spojrzenia obcych ludzi i niesmaczne żarty będące codziennością Oktawiana sprawiły, że dziś mimo traumy, mężczyzna znów lepiej dogaduje się ze zwierzętami niż z nowo poznanymi ludźmi.

Z badań wynika, że blisko 35 procent kobiet cierpi z powodu nadmiernego owłosienia. Wśród nich jest Justyna, u której czarne, grube, gęste włosy pokrywają niemal każdy skrawek ciała. Codzienne, żmudne golenie, od 13 lat na stałe wpisane w grafik dziewczyny spowodowało, że żyletki stały się nieodłącznym elementem nie tylko wyposażenia jej torebki, ale też całego życia. Wstyd i obrzydzenie do swojego ciała doprowadziły Justynę do obsesji, która niemal zrujnowała jej życie rodzinne. Dziś, po zażegnaniu małżeńskiego kryzysu, kobieta nadal walczy, tym razem o swój wygląd, za którym kryje się coś więcej - pewność siebie i szczęście jej rodziny.

Choć okres dojrzewania ma już dawno za sobą, 25-letni Sebastian nadal zmaga się z oszpecającym jego ciało młodzieńczym trądzikiem. O ile większość wyprysków mężczyzna jest w stanie ukryć pod ubraniem, tak jego twarz stale jest obiektem niezdrowych obserwacji i komentarzy ze strony obcych ludzi. Choć na co dzień Sebastian wydaje się być twardy (jest przecież zawodowym żołnierzem), to w głębi duszy pragnie, aby jego 11-letni koszmar wreszcie dobiegł końca, szczególnie że w planach ma zbliżający się wielkimi krokami ślub, na którym chciałby wreszcie wyglądać jak 100-procentowy, zdrowy facet.

EMISJA czwartego odcinka "Życia bez wstydu" w piątek 30 czerwca o godz. 22:30.

Powtórki odcinka:

sobota, 1 lipca, 19:30

niedziela, 2 lipca, 14:10 i 21:15

środa, 5 lipca, 16:05 i 22:55

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Bez skazy": Po nitce do piękna
Następny artykuł:

"Bez skazy": Po nitce do piękna

tvnpix