Aktualności

Powrót do listy

"Miasto Kobiet" już w niedzielę. Jakie tematy poruszą prowadzące w 1. odcinku?

Wiadomości |
"Miasto Kobiet" już w niedzielę. Jakie tematy poruszą prowadzące w 1. odcinku?
Miasto Kobiet | Agnieszka Maciąg, Zosia Zborowska-Wrona, Olga Legosz, Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska  Foto: instagram.com/sztos_management
W 1. odcinku "Miasta Kobiet" Marzena Rogalska, Ola Kwaśniewska i Olga Legosz porozmawiają z Agnieszką Maciąg i Zosią Zborowską-Wroną o kobiecej solidarności, a z Piotrem Kraśką i prof. Marcinem Matczakiem o ojcostwie.

"Miasto Kobiet" rozpocznie temat o kobiecej przyjaźni i wsparciu. Temat nie jest przypadkowy. Chcemy, żeby kobiety, które nas oglądają, poczuły się jak na spotkaniu z przyjaciółką. Chcemy,  żeby nam zaufały i poczuły, że jesteśmy takie jak one, a nasze problemy i dylematy niczym się nie różnią. Do tematu zaprosiłyśmy mentorkę kobiet Agnieszkę Maciąg i aktorkę Zosię Zborowską - Wronę. To pierwszy występ telewizyjny Zosi po urodzeniu trzytygodniowej córki Nadziei!

W programie nie zabraknie również kobiet znanych dotychczas jedynie z internetu. Elwira Rutkowska- Łabęcka porozmawia z kobietami o ich piersiach i ostatnich kontrowersjach w sieci wokół noszenia stanika.

Pomożemy kobietom w podjęciu decyzji dotyczącej zmiany swojej drogi zawodowej. Przy tej okazji rozpoczniemy nasz cykl, w którym pokazujemy niesamowite historie kobiet, które zapraszają nas do swoich domów i opowiadają nam swoje historie.
Tym razem odwiedzimy Joannę, która zmieniła swoje życie zawodowe i spełniła największe marzenie życia o podróżowaniu.

Do ostatniego tematu zaprosiliśmy Piotra Kraśko i prof. Marcina Matczaka, tatę słynnego rapera Maty, którego utwór "Patointeligencja" obejrzało już w sieci ponad pięćdziesiąt trzy miliony ludzi. Tematem dyskusji będzie wychowanie dzieci. Dowiemy się, jak wychować najlepszego rapera w Polsce i jakim tatą jest znany dziennikarz Piotr Kraśko.

EMISJA 1. odcinka "Miasta Kobiet" w niedzielę 5 września o godz. 12:30 i o 22:15.

Powtórki:

wtorek, 7 września, 22:55

środa, 8 września, 13:10

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Pani Gadżet": gadżety do szkoły i w duchu wakacji
Następny artykuł:

"Pani Gadżet": gadżety do szkoły i w duchu wakacji

tvnpix