Aktualności

"Pani Gadżet EXTRA": innowacyjny system filtracji wody
"Pani Gadżet EXTRA": innowacyjny system filtracji wody 
Woda tania, czysta, zawsze świeża, pełna minerałów i na wyciągnięcie ręki? To możliwe z nowoczesnym systemem filtracji 4Swiss, który w "Pani Gadżet EXTRA" przetestowała Anna Nowak-Ibisz!

Kupowanie wody w plastikowych butelkach jest nie tylko nieekologiczne, ale i passe. Teraz w modzie (i słusznie!) jest dbanie o planetę, bo więcej plastikowych śmieci to ostatnie, czego potrzebujemy. Wodę jednak musimy pić, a nie wszyscy chcą i mogą pić taką prostą z kranu. Dla nich najlepszym rozwiązaniem będzie filtrowanie wody, np. przez innowacyjny system marki 4Swiss.

Estetycznie wykonane urządzenie podłącza się do prądu oraz do zaworu wody. Potem wystarczy jedynie nacisnąć przycisk, by cieszyć się smakiem czystej, pozbawionej zanieczyszczeń, chloru i zapachu, wzbogaconej minerałami wody. Za to uzdatnianie wody odpowiadają trzy zamontowane w urządzeniu wkłady filtrujące - o konieczności ich wymiany przypomni Ci producent.


System filtracji wody 4Swiss to nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne rozwiązanie. Jeden litr przefiltrowanej wody to jedynie 7 groszy - zakup urządzenia szybko więc się zwróci!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Miasto Kobiet": jak nauczyć się mówić o sobie dobrze?
Następny artykuł:

"Miasto Kobiet": jak nauczyć się mówić o sobie dobrze?

tvnpix