Aktualności

powrót do listy

Kolejne "Panny młode ponad miarę" wybierają swoje wymarzone suknie

Wiadomości |
Kolejne "Panny młode ponad miarę" wybierają swoje wymarzone suknie
Panny młode ponad miarę: Joanna, S02E08 

Joanna to 26-latka z Zabrza, szczęśliwa matka i narzeczona. Joanna waży około 100 kg i nie uważa, żeby była bardzo gruba. Bardzo lubi swoją talię, ale nie przepada za eksponowaniem nóg. W życiu Joanny był moment, kiedy w wyniku silnego stresu, spowodowanego śmiercią ukochanej babci, schudła 30 kg w ciągu 3 miesięcy. Kilogramy jednak szybko wróciły. Asia poznała swojego narzeczonego w jednej z popularnej sieci sklepów. Tak bardzo zauroczyła się chłopakiem, że robiła tam zakupy nawet 6 razy dziennie, żeby tylko mieć pretekst do spotkania z nim!

W programie Joanna poszukuje sukni na swój ślub. Od zawsze marzyła o gorsetowej princesce i na taką kreację decyduje się jako pierwszą. Odważna różowa kreacja rozczarowuje jednak bohaterkę, a także najbliższą jej rodzinę. Z ust mamy płynie fala krytyki. Kolejna suknia wybrana przez narzeczonego, zachwyca wszystkich. Dwie propozycje prowadzącej spotykają się ze skrajnymi emocjami. Kreacja z koronkową górą i długim rękawem zyskuje aprobatę, zaś błyszcząca księżniczka przyjęta zostaje falą krytyki najbliższych i zachwytem bohaterki. Na którą propozycję zdecyduje się zatem Joanna? Czy efekt metamorfozy spodoba się Ślązaczce?

Panny młode ponad miarę: Karolina, S02E08
Panny młode ponad miarę: Karolina, S02E08

Karolina to 35-letnia księgowa z Łodzi. Uwielbia swoje ciało, nie ma żadnych kompleksów. Fanem okrągłych kształtów dziewczyny jest również jej narzeczony Tomasz. Para poznała się przez portal internetowy. Po dwóch tygodniach rozmów online doszło do pierwszego spotkania. Tomasz zanim poznał Karolinę, był rolnikiem. Z miłości do dziewczyny przeprowadził się do miasta i pracuje jako operator wózka widłowego.

Karolina poszukuje skromnej, niezbyt zdobionej sukni na swój ślub. Dziewczyna wybiera dla siebie kreację, która bardzo jej się podoba, a także zyskuje aprobatę przyjaciółek przyszłej panny młodej. Potem będzie już tylko trudniej. Koleżanki wybierają kreację, która okazuje się totalnie nietrafiona. Propozycje prowadzącej nie zadowalają bohaterki. Czy Karolinie uda się finalnie znaleźć w programie wymarzoną suknię? Czy metamorfoza zachwyci bohaterkę i bliskie jej osoby?

EMISJA 8. odcinka "Panien młodych ponad miarę" w niedzielę 16 czerwca o godz. 13:00.

Powtórki odcinka:

wtorek, 18 czerwca, 23:10

środa, 19 czerwca, 13:35

czwartek, 20 czerwca, 21:25

sobota, 22 czerwca, 13:35

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Panny młode ponad miarę": księżniczka jak z bajki i zwiewna rusałka
Następny artykuł:

"Panny młode ponad miarę": księżniczka jak z bajki i zwiewna rusałka

tvnpix