Aktualności

Partnerstwo "W dobrym stylu"
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan  Foto: Piotr Mizerski/TVN

Partnerstwo jest bardzo ważne w naszym życiu. Dobre relacje z najbliższą osobą sprawiają, że po prostu chce się żyć. Jednak, aby związek trwał długo, trzeba o niego dbać i nieustająco podgrzewać ogień namiętności i miłości. Jak to zrobić podpowie, wraz ze swoimi gośćmi, Małgorzata Rozenek – Majdan.

Co jest najważniejsze w związku? I o co najczęściej się kłócimy? Przede wszystkim o pieniądze i o seks! Mimo różnic w pojmowaniu wielu spraw przez kobiety i mężczyzn, jedno jest pewne – o wszystkim warto rozmawiać. To najważniejsza konkluzja, która wypływa z rozmowy Małgosi z Sylwią Sitkowską, psychoterapeutką, która o problemach par wie chyba prawie wszystko!

Ale skoro już wspomnieliśmy o seksie, to warto i o nim porozmawiać, dlatego prowadząca program zaprosiła do siebie seksuologa, Monikę Staruch, aby podpytać o to, jakie mamy potrzeby, jak im sprostać i... jakie jest najseksowniejsze miejsce w domu. Małgosia otrzyma też receptę od Moniki na podgrzanie emocji w związku, choć zdaje się, że w relacji Małgosi z Radosławem jest i tak aż nadto gorąco! Ale miłości nigdy dość!

Recepta zrealizowana – Małgosia wybierze zmysłową bieliznę z ekspertem brafittingu, Jolą Lewicką, a Radosław Majdan ugotuje kolację dla Małgosi, z drobną pomocą zwycięzcy "MasterChefa", Damianem Kordasem... Ten wieczór i odcinek będą pełne partnerstwa, miłości i dobrego jedzenia! A wszystko oczywiście w dobrym stylu!

EMISJA czwartego odcinka "W dobrym stylu" w sobotę 22 lipca o godz. 17:30.

Powtórki odcinka:

sobota, 22 lipca, 00:30

poniedziałek, 24 lipca, 22:55

czwartek, 27 lipca, 7:55 i 14:40

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Hanna Lis znów wyrusza "Bez planu"! Gdzie tym razem?
Następny artykuł:

Hanna Lis znów wyrusza "Bez planu"! Gdzie tym razem?

tvnpix